• Koopjes

Lenteactie winnaars

De winnaars van de lenteactie zijn bekend.

Er zijn 3 hoofdwinnaars en 1340 winnaars bij de lokale handelaars.

De hoofdwinnaars zijn Prijzen: de prijzen van de hoofdwinnaars worden na afspraak persoonlijk overhandigd.
Positie Naam Handelaar
1. Annick De Weerdt uit Rumst Lambrechts Franci bvba
2. Jacques Dassonville uit Boom Birger-Sport
3. Justien Coomans uit Scherpenheuvel-Zichem Brood- en Banketbakkerij Stroobants
Hieronder vind je de 3 winnaars per handelaar Prijzen: de prijzen van de winnaars worden afgehaald bij de handelaar waar men heeft gewonnen.
Positie Naam Handelaar
1. Guy Smet uit Sint-Niklaas 't Oorhuis
1. Barbara De Corte uit Wetteren 't Oorhuis
2. uit Lokeren 't Oorhuis
3. Hans Van Bever uit Lokeren 't Oorhuis
1. Etienne Batselé uit Merchtem 't Uurke
2. Monica Ferraresi uit Asse 't Uurke
3. Ann Wauters uit Meise 't Uurke
1. Martine D'hulster uit Ruiselede 't valentijntje
2. Katrien Craeymeersch uit Ruiselede 't valentijntje
3. Ann Daldini uit Ruiselede 't valentijntje
1. Jeanne Wijnants uit Merchtem @ Workshop
2. Vinckx Marc uit Wemmel @ Workshop
3. Rudy Van Walle uit Asse @ Workshop
1. Liesbet De Wit uit Deurne A & L Elektro
2. Robert Vervloet uit Deurne A & L Elektro
3. Marcel Heselmarcel Heselmans uit Deurne A & L Elektro
1. Annick Dehennin uit Gent A Propos nv
2. Marc Rinckhout uit Lochristi A Propos nv
3. Martine De Sutter uit Destelbergen A Propos nv
1. Sara Augustijnen uit Mechelen A&J Interieur bvba
2. Maria Verschueren uit Mechelen A&J Interieur bvba
1. Kris Bormans uit Leuven A.A. Paul Verschueren bvba
2. Hugo Van Gorp uit Leuven A.A. Paul Verschueren bvba
3. Marcel Van Der Valk uit Leuven A.A. Paul Verschueren bvba
1. Bram Aarts uit Retie Aarts Ital Auto
2. Jan-theo Masset uit Retie Aarts Ital Auto
3. Jente Willems uit Dessel Aarts Ital Auto
1. Freddy Goderis uit Houthulst AB Car Care bvba
1. Ludo Geeraerts uit Scherpenheuvel-Zichem Aerts Fonny
2. Jan Gilis uit Geel Aerts Fonny
3. Davy Geudens uit Westerlo Aerts Fonny
1. Kaat Van Dessel uit Berlaar Allyvee
2. Falke Tops uit Herenthout Allyvee
3. Leen Leerschool uit Heist-op-den-Berg Allyvee
1. Ines Acke uit Deinze Alu & PVC Danny Mievis
2. Lieve Van Schuylenbergh uit Zottegem Alu & PVC Danny Mievis
3. Maarten Oosterlinck uit Merelbeke Alu & PVC Danny Mievis
1. Guido Kuppens uit Tessenderlo Amarante
1. Veerle Vanderspikken uit Zonhoven Amaranto
2. Anita Vaes uit Zonhoven Amaranto
3. Anne Pellaers uit Diepenbeek Amaranto
1. Marijke De Wolf uit Gooik An & Oog
1. Martine Duwyn uit Geraardsbergen Angele
2. Jessika Smet uit Lede Angele
3. Rosa D'haese uit Brakel Angele
1. Eveline Cremers uit Leuven Anja Schoonheidsinstituut
2. Pascale Marsoul uit Linter Anja Schoonheidsinstituut
3. Gisèle Stoffelen uit Tienen Anja Schoonheidsinstituut
1. Rita Vollon uit Tienen Annie 't Naaiwinkeltje
2. Jef Vandeweyer uit Kortenaken Annie 't Naaiwinkeltje
3. Gerda Thomas uit Tienen Annie 't Naaiwinkeltje
1. Sophie Binnemans uit Geel Aphrodite
2. Tessa Van De Craen uit Geel Aphrodite
3. Griet Vos uit Geel Aphrodite
1. Laurette Vanden Broele uit Gistel Apotheek Vital
1. Ellen Vandemoortele uit Ledegem Apotheker Hannelore Casier
2. Bea Maertens uit Izegem Apotheker Hannelore Casier
3. Natacha Garwig uit Izegem Apotheker Hannelore Casier
1. Marie-jose Meersmand uit Londerzeel Aqua Mertens Engineering
2. Seghers Jean uit Meise Aqua Mertens Engineering
3. Gunther Roelands uit Lebbeke Aqua Mertens Engineering
1. Jacques Deceuninck uit Knokke-Heist Aqua-Press
2. Dirk De Witte uit Damme Aqua-Press
3. Marc Van Becelaere uit Brugge Aqua-Press
1. Freddy Martens uit De Pinte Argenta Gerald De Bruyne
2. Piet Ryckaert uit Sint-Martens-Latem Argenta Gerald De Bruyne
3. An Wandels uit De Pinte Argenta Gerald De Bruyne
1. Carine Vandammecarine uit Zottegem Argenta kantoor Van Damme - Geerts bvba
2. Kurt De Smaele uit Zottegem Argenta kantoor Van Damme - Geerts bvba
3. Shari Provost uit Herzele Argenta kantoor Van Damme - Geerts bvba
1. Ronald Zoetaert uit Maldegem Argentakantoor Colpaert
2. Ketty Hermie uit De Panne Argentakantoor Colpaert
3. Marta Harkema uit Maldegem Argentakantoor Colpaert
1. Elise Olbrechts uit Zandhoven Arno verf -behang
2. Ann Valckx uit Vorselaar Arno verf -behang
3. Arno Sven uit Zandhoven Arno verf -behang
1. Marianne Debacker uit Nieuwpoort Artisanale Bakkerij Verhelst
2. Kaat Depuis uit Nieuwpoort Artisanale Bakkerij Verhelst
3. Marleen Timmerman uit Nieuwpoort Artisanale Bakkerij Verhelst
1. Meuris Emilienne uit Westerlo Atelier Salgarollo
2. Annie Elsen uit Scherpenheuvel-Zichem Atelier Salgarollo
3. Chris Nackaerts uit Keerbergen Atelier Salgarollo
1. Danielle Ruts uit Hove Ateljeeke ('t)
2. Angelique Lambregs uit Kontich Ateljeeke ('t)
3. Magda Faes uit Lier Ateljeeke ('t)
1. Ann Dierick uit Lebbeke Athlon Center
2. Nathalie Heirmans uit Dendermonde Athlon Center
3. Nele De Clercq uit Dendermonde Athlon Center
1. Frans Maginelle uit Middelkerke Auto 5
2. Sharon Vandewalle uit Oostende Auto 5
3. Frank De Coker uit Oostende Auto 5
1. Didier Beguin uit Oostende Autobedrijf Beguin
2. Daytona Claes uit Koekelare Autobedrijf Beguin
3. Natalie Verhanneman uit Oostende Autobedrijf Beguin
1. Sven Bruch uit Balen Auto's Maes
1. Sophie Van Compernolle uit Tielt Aveve Warnez
1. Jenny Vuerinckxnoppen uit Lubbeek Axa Bank & Verzekeringen Rigo Meys
2. Cecile Adriaens uit Kessel-Lo Axa Bank & Verzekeringen Rigo Meys
3. Bram Beelen uit Tienen Axa Bank & Verzekeringen Rigo Meys
1. Rita De Maeyer uit Puurs AXA Breendonk
2. Chris Cornelis uit Puurs AXA Breendonk
3. Heidi Van Der Taelen uit Puurs AXA Breendonk
1. Brigitte Pauwels uit Zaventem Axent
1. Nancy Van Dierendonck uit Ichtegem Azzurro
2. Caroline Vermeylen uit Nieuwpoort Azzurro
3. Linda Demon uit Oostende Azzurro
1. Josee Nuyts uit Tessenderlo B & C Coiffure
2. Anita Oeyen uit Laakdal B & C Coiffure
3. Mark Opgenhaffen uit Meerhout B & C Coiffure
1. Jaak Verdickt uit Puurs B&C Tyre Center
2. Nicolas Verlinden uit Hoboken B&C Tyre Center
3. Liliane Vranckx uit Rumst B&C Tyre Center
1. Viviane Proost uit Brasschaat Baccara
2. Veerle Erreygers uit Brasschaat Baccara
3. Christa Reynaert uit Brasschaat Baccara
1. Lutgarde Verdijck uit Rumst Bagage
2. Betty Vyvermans uit Boom Bagage
3. Ingrid Croes uit Boom Bagage
1. Danny Van Der Plas uit Bornem Bakkerij A & B
2. Kurt Spiessens uit Puurs Bakkerij A & B
3. Pierre Illegems uit Puurs Bakkerij A & B
1. Chris Ponsaerts uit Scherpenheuvel-Zichem Bakkerij Erwin
2. Dorien Coomans uit Scherpenheuvel-Zichem Bakkerij Erwin
3. Heleen Geluykens uit Scherpenheuvel-Zichem Bakkerij Erwin
1. Paula Van Deun uit Kasterlee Bakkerij Goossens
2. Gabriela Benicky uit Herentals Bakkerij Goossens
3. Wim Van Gestel uit Kasterlee Bakkerij Goossens
1. Eveline Pinxt uit Lanaken Bakkerij Hansen Rudi
2. Debbie Terwingen uit Lanaken Bakkerij Hansen Rudi
3. Tessa Studzianski uit Maasmechelen Bakkerij Hansen Rudi
1. Nora Nauwelaers uit Boom Bakkerij Juliens
2. Adele Verbinnen uit Edegem Bakkerij Juliens
3. Vandersteen Christine uit Boom Bakkerij Juliens
1. Suzanne Hiel uit Sint-Katelijne-Waver Bakkerij Op de Beeck
2. Rita Brouwers uit Sint-Katelijne-Waver Bakkerij Op de Beeck
3. Georgette Verschoren uit Sint-Katelijne-Waver Bakkerij Op de Beeck
1. Tom Van Overbeke uit Knesselare Bakkerij Vanhecke
2. J Mortier uit Knesselare Bakkerij Vanhecke
3. Henk Stock uit Knesselare Bakkerij Vanhecke
1. Bart Storms uit Lint Bambolina
2. Veronique De Rijck uit Kontich Bambolina
3. Krista Craessaerts uit Kontich Bambolina
1. Jan Wouters uit Aarschot Banden-Velgen Toby
1. Duchinka Mettepenningen uit Oostende Bart Ghyselbrecht Aannemingen bvba
1. Nancy Sellekaerts uit Tremelo Beauty Salon Ann
2. Katia Rotsaert uit Begijnendijk Beauty Salon Ann
3. Kristel Roelants uit Tremelo Beauty Salon Ann
1. Gert Krieckemans uit Mol Belec bvba
2. François Smets uit Mol Belec bvba
3. Peter Boerboom uit Mol Belec bvba
1. Marie-thérèse Smets uit Kortenaken Bellezza
2. Viviane Nijs uit Aarschot Bellezza
3. Marleen Swinnen uit Scherpenheuvel-Zichem Bellezza
1. Smets Tina uit Tielt-Winge Bellissima
2. Thomas Gwen uit Begijnendijk Bellissima
3. Joachim Smets uit Tielt-Winge Bellissima
1. Elise Brodeoux uit Jabbeke Bierhandel - Drink Market
1. Joke Ronsijn uit Kapelle-op-den-bos Bij den Dirk
2. Sandra Ceuppens uit Kapelle-op-den-bos Bij den Dirk
3. Patrick Nissens uit Kapelle-op-den-bos Bij den Dirk
1. Bea Mertens uit Grimbergen Bij Yvette
1. Ellen Ardies uit Ranst Bioline
2. Alfons De Weerdt uit Nijlen Bioline
3. Monica Sampermans uit Boechout Bioline
1. Tom Drieghe uit Londerzeel Birger-Sport
2. Tania Dehertogh uit Puurs Birger-Sport
3. Vera Vermoesen uit Bornem Birger-Sport
1. Els Saerens uit Puurs Bistro Tea-room Dewulf
2. Willem.a. De Jonge uit Temse Bistro Tea-room Dewulf
3. Ronny Declerck uit Nieuwpoort Bistro Tea-room Dewulf
1. Emilie Vandevelde uit Lo-Reninge Bizaar Junior
2. Ilse Vannieuwenhuyse uit Houthulst Bizaar Junior
3. Barbara Van Den Bussche uit Diksmuide Bizaar Junior
1. Xavier Brunin uit Gistel Bloem- tuin- en vijvercenter Defever bvba
2. Katleen Theetaert uit Lichtervelde Bloem- tuin- en vijvercenter Defever bvba
3. Nancy Tegethoff uit Ichtegem Bloem- tuin- en vijvercenter Defever bvba
1. Ines Degroot uit Landen Bloemen Orchidee
2. Jacques Knaepen uit Landen Bloemen Orchidee
3. Martine Tachelet uit Gingelom Bloemen Orchidee
1. Ghislaine Jooken uit Bekkevoort Bloemen Sandy
2. Annemie Vanden Dries uit Tielt-Winge Bloemen Sandy
3. Simonne Sterckx uit Tielt-Winge Bloemen Sandy
1. Frederik De Buysser uit Zottegem Bloemenatelier Ann Diependaele
2. Carolina De Winne uit Oosterzele Bloemenatelier Ann Diependaele
3. Martine Petrus uit Zottegem Bloemenatelier Ann Diependaele
1. Isabelle Homans uit Bertem Bloemisterij Desie
2. Walter Vanderheyden uit Bertem Bloemisterij Desie
3. Chris Gielis uit Bertem Bloemisterij Desie
1. Joke Boon uit Leuven Bloempotje ('t)
2. Sabine Smets uit Lubbeek Bloempotje ('t)
1. Marleen Matthijs uit Galmaarden Bodily
2. Linda Decoster uit Geraardsbergen Bodily
1. Griet Vervaet uit Lokeren Bodystyling
2. Nathalie Claeys uit Lochristi Bodystyling
3. Lutgarde Van Boven uit Berlare Bodystyling
1. Sandy Eyckmans uit Kapellen Boek & Dagbladhandel Kroniek
2. Michelle Nietvelt uit Kapellen Boek & Dagbladhandel Kroniek
3. Alfons Rampaert uit Kapellen Boek & Dagbladhandel Kroniek
1. W Roefs uit Kasterlee Boekenhuisje
2. Bert De Boeck uit Herselt Boekenhuisje
3. Katrien Vanherck uit Kasterlee Boekenhuisje
1. Nicole Bonny uit Blankenberge Boekenvoordeel
2. Jason Koukolis uit Blankenberge Boekenvoordeel
3. Gilles Choppinet uit Brugge Boekenvoordeel
1. Martine Jacobs uit Nijlen Boekhoudkantoor Bossaerts Werner
2. Michel Govaerts uit Nijlen Boekhoudkantoor Bossaerts Werner
3. Griet Caers uit Nijlen Boekhoudkantoor Bossaerts Werner
1. Daniëlle De Bondt uit Aalst Boerderij De Loods
2. Anne Gees uit Erpe-Mere Boerderij De Loods
3. Fons Dierickx uit Aalst Boerderij De Loods
1. Emiel Van Dorslaer uit Zemst Boerke Buelens nv
2. Patrick Thuriot uit Zaventem Boerke Buelens nv
3. Tiffany Gruwez uit Kortenberg Boerke Buelens nv
1. Linda Dudal uit Oostende Boetiek Costa Brava
2. Cedric Schreurs uit Roeselare Boetiek Costa Brava
1. Georgette Welvaert uit Damme Boetiek Iris
2. Christa Devriendt uit Damme Boetiek Iris
3. Rudy Dayer uit Brugge Boetiek Iris
1. Maddy Verhelle uit Wingene Boetiek Yvi
2. Lydie Van Cauwenberghe uit Tielt Boetiek Yvi
3. Hilde De Muelenaere uit Tielt Boetiek Yvi
1. Lieve Van Lishout uit Zoutleeuw Boomkwekerij Gerry Vanthienen
2. Hilde Potters uit Zoutleeuw Boomkwekerij Gerry Vanthienen
3. Lieve Van Lishout uit Zoutleeuw Boomkwekerij Gerry Vanthienen
1. Lena De Ruyck uit Dentergem Boudoir Lingerie
2. Sofie Vanden Abeele uit Tielt Boudoir Lingerie
3. Els Vanackere uit Ingelmunster Boudoir Lingerie
1. Els De Clerck uit Affligem Bouwpunt De Doncker
2. Luc Tavernier uit Roosdaal Bouwpunt De Doncker
1. Ann Raes uit Deinze Breiboetiek Marielijne
2. Inge Vandecaveye uit Tielt Breiboetiek Marielijne
3. Germain Lannoo uit Meulebeke Breiboetiek Marielijne
1. Hilde De Kock uit Bornem Brood en Banket Oud Huis Verhelst
2. Marleen Peleman uit Bornem Brood en Banket Oud Huis Verhelst
3. Linda Van De Moortel uit Bornem Brood en Banket Oud Huis Verhelst
1. Kelly Van De Velde uit Sint-Gillis-Waas Brood- en banketbakkerij Kris
2. Rudy Van Bunder uit Sint-Gillis-Waas Brood- en banketbakkerij Kris
3. Juri Denys uit Sint-Gillis-Waas Brood- en banketbakkerij Kris
1. Bert Gybels uit Scherpenheuvel-Zichem Brood- en Banketbakkerij Stroobants
2. Romain Vanelven uit Scherpenheuvel-Zichem Brood- en Banketbakkerij Stroobants
3. Nadine Vanhorebeek uit Scherpenheuvel-Zichem Brood- en Banketbakkerij Stroobants
1. Eric Devos uit Lovendegem Burggraeve Elektro
2. Hendrik Devos uit Ukkel Burggraeve Elektro
1. Veerle Reumers uit Bekkevoort Buvens Wild & Gevogelte
2. Micheline Willems uit Bekkevoort Buvens Wild & Gevogelte
3. Romain Landuyt uit Kortenaken Buvens Wild & Gevogelte
1. Marc Dhooghe uit Beveren Café La Rosa
2. Joris Goossens uit Beveren Café La Rosa
3. Jelle De Witte uit Beveren Café La Rosa
1. Jan Balcaen uit De Panne Camping Greenpark
2. Martine Hendrickx uit Antwerpen Camping Greenpark
1. Rita Van Scharen uit Stabroek Camping Korte Heide
1. María Luz Pérez Seijas uit Overijse Caron David Multi-Service
1. Franky Michiels uit Zottegem Ceretax bvba
1. Vera Baes uit Ekeren Ceulemans - Van Baast bvba
2. Ingrid Lammers uit Ekeren Ceulemans - Van Baast bvba
3. Edward Van Opstal uit Ekeren Ceulemans - Van Baast bvba
1. Linda Eecloo uit Torhout Chocolaterie Denolf-Bossuyt
1. Tara Van Goolen uit Herentals Christel kapsalon
2. Chantal Bellens uit Herentals Christel kapsalon
3. Rebecca Knight uit Herentals Christel kapsalon
1. Marcellino Buyck uit Waregem Ci-Belle
1. Kristel Deschacht uit Jabbeke Ciseaux
2. Fenella Huyghe uit Oudenburg Ciseaux
1. Dirk Severi uit Kessel-Lo CMB Verdeyen
1. Vanessa Van Wynendaele uit Zottegem Cocopelli
2. Ann Slagmulder uit Erpe-Mere Cocopelli
3. Sarah De Smet uit Herzele Cocopelli
1. Sysmans Sandy uit Geel Coiffure Acxente
2. Koen Marchal uit Ham Coiffure Acxente
1. Marinelle Van Den Berghe uit Lierde Coiffure Trend
2. Hildegarde Bauwens uit Herzele Coiffure Trend
3. Gerda Holderbeke uit Zottegem Coiffure Trend
1. Marie Louise Verleyen uit Oostende Colora Oostende Bvba
1. Chana Van Accoleyen uit Aalst Comar sport Aalst
1. Patrick Geens uit Putte Corluy-Bierhandel nv
2. Jill Lenders uit Putte Corluy-Bierhandel nv
3. Cabuy-aerts Ann uit Keerbergen Corluy-Bierhandel nv
1. Yun Guo uit Middelkerke Couleurs de Provence
2. Lut Westhof uit Hamont-Achel Couleurs de Provence
3. Carette Siegfried uit Lubbeek Couleurs de Provence
1. David Coussens uit Nevele Coussens Peter bvba DADICO
2. Timmy Van De Gehugte uit Nevele Coussens Peter bvba DADICO
3. Yoni Vandeputte uit Middelkerke Coussens Peter bvba DADICO
1. Myra Hoeven uit Lubbeek D'Angely Fashion
2. Martien Swennen uit Dilsen-Stokkem D'Angely Fashion
3. Magda Knuts uit Alken D'Angely Fashion
1. Christine Bellefroid uit Hasselt Dagbladhandel 'De Kiosk'
2. Martine Deboo uit Gingelom Dagbladhandel 'De Kiosk'
3. Annie Haels uit Hasselt Dagbladhandel 'De Kiosk'
1. Willy Verleye uit Roeselare Dagbladhandel Bjorn
2. Tinneke Laridon uit Roeselare Dagbladhandel Bjorn
3. Verlinde Eddy uit Roeselare Dagbladhandel Bjorn
1. Pablo Stijlemans uit Schilde Dagbladhandel Caspé
1. Jessica De Clercq uit Deurne Dagbladhandel Jomik bvba
2. Marc Bastiaensen uit Deurne Dagbladhandel Jomik bvba
3. Eduard Van Der Voort uit Borsbeek Dagbladhandel Jomik bvba
1. Marie Henriette Paternoster uit Middelkerke Dali Decoratiehuis - Matisse lederwaren
2. Annie Depuydt uit Middelkerke Dali Decoratiehuis - Matisse lederwaren
3. Monique Sprangers uit Middelkerke Dali Decoratiehuis - Matisse lederwaren
1. Anita Everts uit Opglabbeek Damen-Reumers Brood & Banket
2. Hilda Bomans uit Opglabbeek Damen-Reumers Brood & Banket
1. Antoinette Plovijt uit Sint-Laureins Dameskleding Pattina
1. Marlyse Antheunis uit Alken Darcis- ASVD nv
2. Lilianne Bolkaers uit Wellen Darcis- ASVD nv
1. Maarten Jan Put uit Beringen Das bvba
2. Theophiel Sannen uit Beringen Das bvba
3. Peter De Vos uit Beringen Das bvba
1. Lindsay Blevi uit Scherpenheuvel-Zichem Davi-Collection
2. Shana Frederickx uit Scherpenheuvel-Zichem Davi-Collection
3. Shana Guerry uit Scherpenheuvel-Zichem Davi-Collection
1. Veroniek Theuns-de Visser uit Tremelo De Bierhalle
2. Erwin Huybrechts uit Tremelo De Bierhalle
3. Geert Gooris uit Tremelo De Bierhalle
1. Sandra Hanssens uit Sint-Katelijne-Waver De Bloemenloods
1. Hanna Haesevoets uit Herk-de-Stad De Bosrank
2. Suzy Terwingen uit Maasmechelen De Bosrank
3. Ivo Mathues uit Herk-de-Stad De Bosrank
1. Hilde Haesaerts uit Kortenberg De Broodgalerij
2. Philippe Smekens uit Scherpenheuvel-Zichem De Broodgalerij
3. Veronique Mevr Jacobs Veronique uit Scherpenheuvel-Zichem De Broodgalerij
1. Jozef Peeters uit Putte De Gezond Shop
2. Ilse Wouters uit Keerbergen De Gezond Shop
3. Inge Van Noyen uit Sint-Katelijne-Waver De Gezond Shop
1. Maria De Winter uit Mechelen De Kampeerwinkel
2. Sonja Quataert uit Stekene De Kampeerwinkel
3. Mike Van Wynsberghe uit Gent De Kampeerwinkel
1. Ann De Loof uit Beernem De Loof bvba
1. Tony Dubois uit Deinze De Meyer & Co
2. Wim Nottebaert uit Deinze De Meyer & Co
3. Katty Dhaene uit Deinze De Meyer & Co
1. Leen De Vleesschauwer uit Kessel-Lo De Mottebal Drogisterij
2. Griet Daenen uit Aarschot De Mottebal Drogisterij
3. Jeanine De.schoenmaekers uit Aarschot De Mottebal Drogisterij
1. Hilde Jacobs uit Balen De Nieuwe Haan
1. Erwin Van De Wiele uit Stekene De Smerende Beertjes
2. Kenny De Backer uit Stekene De Smerende Beertjes
3. Fred De Smedt uit Stekene De Smerende Beertjes
1. Lies Janssen uit Zemst De Ster
2. Mia Van De Pol uit Arendonk De Ster
3. Davy De Proost uit Arendonk De Ster
1. Yana Sergeant uit Ruiselede De Toverdoos
2. Ann Vanderhaeghen uit Aalter De Toverdoos
3. Kristel Tierenteyn uit Aalter De Toverdoos
1. Francois Degreef uit Bierbeek De Valck
2. Dennis De Greve uit Leuven De Valck
3. Patrick Van Damme uit Kessel-Lo De Valck
1. René Depré uit Tienen De Verfschuur
2. Lieve Organe uit Lubbeek De Verfschuur
3. Jeanne Verbelen uit Oud-Heverlee De Verfschuur
1. Christa Vandewalle uit Kortemark De Versmarkt
2. Frans Sinnaeve uit Kortemark De Versmarkt
3. Cindy Jonckheere uit Kortemark De Versmarkt
1. Lode De Waele uit Boom De Wachter J bvba
2. Rudy Vinck uit Boom De Wachter J bvba
3. Ronald Rypens uit Boom De Wachter J bvba
1. Leijs Wilfried uit Nazareth De Wilde bvba
1. Rony Govers uit Merksplas De Zwaluw
2. May Van Gils uit Merksplas De Zwaluw
3. Jan Lauwers uit Oud-Turnhout De Zwaluw
1. Arend Devulder uit Middelkerke Debeuckelaere Drukkerij
1. Anny Cools uit Kampenhout Deca Kleding nv
2. Van De Broeck Wilfried uit Aarschot Deca Kleding nv
3. Christophe Ceusters uit Aarschot Deca Kleding nv
1. Dirk Merckx uit Diest Decodomus
2. Riet Vanbets uit Bekkevoort Decodomus
1. Sonia Claeys uit Knesselare Decoratie Maenhout Robert bvba
2. Christine Tack uit Nevele Decoratie Maenhout Robert bvba
3. Lisa Lettens uit Aalter Decoratie Maenhout Robert bvba
1. Saskia Huyghebaert uit Koekelare Decotuin Woondeco
2. Annie Blomme uit Middelkerke Decotuin Woondeco
3. Ides Huyghe Ides uit Middelkerke Decotuin Woondeco
1. Ludo Robijns uit Schelle Delloyepaints
1. Wim Demey Wim uit Ruiselede Demey Wim
2. Rita Crombez uit Ruiselede Demey Wim
3. Gerda Meulebrouck uit Ruiselede Demey Wim
1. Cindy Van Meldert uit Kortenaken Den Tieter
2. Vera Vantilt uit Kortenaken Den Tieter
3. Vranckx Joris uit Glabbeek Den Tieter
1. Wendy Tack uit Wielsbeke Detavernier Tielt nv
2. Sonja Van Daele uit Pittem Detavernier Tielt nv
3. Winnaar bekend bij ons Detavernier Tielt nv
1. Anouck Vanden Herrewegen uit Geraardsbergen Devano
2. Johan Mignon uit Dilbeek Devano
3. Patrick Patrick uit Zottegem Devano
1. Michele Poucet uit Dinant Deweert Sport nv
2. Els Gielens uit Oud-Heverlee Deweert Sport nv
3. Jean De Visscher uit Balen Deweert Sport nv
1. Sandra De Graeve uit Deinze Dierenarts Anne Boone - Anequi bvba
2. Stephanie Galens uit Zulte Dierenarts Anne Boone - Anequi bvba
3. Francis Decavele uit Deinze Dierenarts Anne Boone - Anequi bvba
1. Gunter Spans uit Tervuren Dierenartsenpraktijk Hendrivet bvba
2. Ann Herten uit Tervuren Dierenartsenpraktijk Hendrivet bvba
3. Mireille Joos uit Huldenberg Dierenartsenpraktijk Hendrivet bvba
1. Tom Vermeersch uit Maldegem Dierenspeciaalzaak Van Den Abeele Marc
2. Dominik Melsens uit Maldegem Dierenspeciaalzaak Van Den Abeele Marc
3. David Scherpereel uit Maldegem Dierenspeciaalzaak Van Den Abeele Marc
1. Mietje Hendrikx uit Maasmechelen Diëtiste Hendrikx
1. Katty Colman uit Berlare Différence
2. Ann De Maesschalck uit Berlare Différence
3. Ria Roosens uit Lokeren Différence
1. Goedele Lefevre uit Bredene Doe het Zelf De Voorhaven
1. Gerda Peeters uit Kapelle-op-den-bos Doopsuiker De Buyser
2. Nadine Vannieuwenhuyse uit Kapelle-op-den-bos Doopsuiker De Buyser
3. Jeannine Van Hemelrijck uit Kapelle-op-den-bos Doopsuiker De Buyser
1. Naomi Peeters uit Westerlo Drankenhandel S'Jegers
1. Diana Jacobs uit Brecht Dream PC
2. Jaak Bergmans uit Stabroek Dream PC
3. Cecile Ver Berne uit Antwerpen Dream PC
1. Alex Delaruelle uit Sint-Niklaas Droogkuis Best-Shop
2. Roland Selis uit Sint-Niklaas Droogkuis Best-Shop
1. Piet Vanbrabant uit Zoutleeuw Drukkerij Dehoperé
2. Veronique Pollet uit Zoutleeuw Drukkerij Dehoperé
3. Lea Swillen uit Zoutleeuw Drukkerij Dehoperé
1. Dieter Pintelon uit Brugge Drukkerij Den Heerd
2. Lies Himpe uit Brugge Drukkerij Den Heerd
3. Els Willem uit Brugge Drukkerij Den Heerd
1. Marijke Thielemans uit Overijse Drukkerij Dewaet nv
1. Rita Jacobs uit Rotselaar Drukkerij Jacobs
2. Bart Jacobs uit Bierbeek Drukkerij Jacobs
3. Annsophie Schouteden uit Kessel-Lo Drukkerij Jacobs
1. Michaël Goossens uit Geraardsbergen Drukkerij Van de Maele bvba
2. Katty Carion uit Geraardsbergen Drukkerij Van de Maele bvba
3. Yves Trossaert uit Zottegem Drukkerij Van de Maele bvba
1. Vanessa Schoonbaert uit Wingene Drukkerij Vanparys bvba
2. Annick Lecomte uit Wingene Drukkerij Vanparys bvba
3. Peter Pacqué uit Wingene Drukkerij Vanparys bvba
1. Martina Aerts uit Lubbeek DSZ Gejo nv
2. Bernadette Decoster uit Linter DSZ Gejo nv
3. Ron Peeters uit Tielt-Winge DSZ Gejo nv
1. Ludwig De Poorter uit Laarne Dult Patisserie BVBA
2. Patrick De Geest uit Laarne Dult Patisserie BVBA
3. Hilde Vandepitte uit Laarne Dult Patisserie BVBA
1. Rien Segers uit Lier Eko Motorwear
1. Cindy Crabbé uit Linter Electro Fruyt bvba
2. Linda Swillen uit Linter Electro Fruyt bvba
3. Glenn Goossens uit Linter Electro Fruyt bvba
1. Ingrid De Bie uit Brasschaat Electro Quirijnen bvba
2. August August uit Brasschaat Electro Quirijnen bvba
3. Godelieve Dries uit Brasschaat Electro Quirijnen bvba
1. Harry Van Uffel uit Zoersel Electro Wima bvba
2. Tom Herthogs uit Schoten Electro Wima bvba
3. Magda Vervliet uit Zoersel Electro Wima bvba
1. Winnaar bekend bij ons Electro Zuid
1. Gina Lurquin uit Kessel-Lo Elilu
1. Filip Commers uit Antwerpen Elimil
2. Veerle Rypens uit Duffel Elimil
3. Karin Ketele uit Kalmthout Elimil
1. De Keyser Germaine uit Lille Elka
2. Cyriel Van De Cruys uit Lille Elka
3. Ellen Ellen Van Rompaye uit Vorselaar Elka
1. Yvette Thienpont uit Evergem Els Dhaene
1. Sabine Carenza uit Beringen Enkels
2. Bonni Kemps uit Diest Enkels
3. Jan Geukens uit Ham Enkels
1. Johan De Waele uit Hooglede ESPA Biljarts
2. Kenneth Coene uit Kortrijk ESPA Biljarts
1. Nadine Pynaert uit Koksijde Estetiek Liesbeth
2. Greta Flament uit Koksijde Estetiek Liesbeth
1. Sarah Cornet uit Middelkerke Esthé O'Dass
2. Melisa Smagghe uit Diksmuide Esthé O'Dass
3. Liliane Bekaert uit Diksmuide Esthé O'Dass
1. Eddy Boterman uit Gistel Esthetiek Annick
2. Rosette Vandeputte uit Gistel Esthetiek Annick
3. Louise Verbrugge uit Gistel Esthetiek Annick
1. Liliane Geens uit Putte Esthetiek Engels
2. Kathleen Engels uit Bonheiden Esthetiek Engels
3. Dieter Pashuyzen uit Putte Esthetiek Engels
1. Martine Voet uit Grimbergen Europarts
1. Greta Kempeneers uit Glabbeek Eurospar Glabbeek bvba
2. Els Craninckx uit Glabbeek Eurospar Glabbeek bvba
3. Bernard Vanlaer uit Glabbeek Eurospar Glabbeek bvba
1. Preema Martens uit Zuienkerke EYE-C Optiek en Juwelen
1. Ilse Verbraecken uit Nijlen F. Nys en zonen
2. Louis Bernaerts uit Nijlen F. Nys en zonen
3. Dana Elias uit Nijlen F. Nys en zonen
1. Kristina De Smet uit Haaltert Famica bvba
1. Anja Leflot uit Hulshout Fietsen en brandstoffen Eric De Wever
2. Greet Van Den Eynde uit Westerlo Fietsen en brandstoffen Eric De Wever
3. Bart Michiels uit Westerlo Fietsen en brandstoffen Eric De Wever
1. Nathalie Willems uit Buggenhout Fietsen Moens
1. Inge De Maesschalck uit Aartselaar Fietsen Philip bvba
2. Ans Janssens uit Aartselaar Fietsen Philip bvba
3. Kristine Avonts uit Rumst Fietsen Philip bvba
1. Inge Smith uit Ichtegem Filip Feys
2. Karen Houpelyne uit Ichtegem Filip Feys
3. Simon Deketelaere uit Ichtegem Filip Feys
1. Benny Laenen uit Mortsel Finebek
2. Harry Christiaens uit Edegem Finebek
3. Paula Dillen uit Borgerhout Finebek
1. Tine Verhoeven uit Oud-Heverlee Fintro Heverlee
2. Cindy Schoenaerts uit Leuven Fintro Heverlee
3. Miranda Muto uit Leuven Fintro Heverlee
1. Florizoone Florizoone Chris uit Veurne Florizoone-Torreele
2. Katelijn Florizoone uit Veurne Florizoone-Torreele
3. Michiel Dumortier uit Veurne Florizoone-Torreele
1. Monique Grondelaers uit Maasmechelen Foto Pannemans
2. Alicia Natasja uit Maasmechelen Foto Pannemans
1. Leempoels Nancy uit Rotselaar Fotografie Anja Symons
2. Andy Van De Putte uit Bekkevoort Fotografie Anja Symons
3. Lisa Vanschoubroek uit Bekkevoort Fotografie Anja Symons
1. Isabelle Westhofjacobs uit Kortenberg Fotografie Paul Indekeu
2. Willy Indekeu uit Leuven Fotografie Paul Indekeu
3. Kobe Christiaensen uit Kortenberg Fotografie Paul Indekeu
1. Billy Vande Velde uit Wingene Friethuisje ('t) Den Hille
2. Johan Danneels uit Wingene Friethuisje ('t) Den Hille
3. Peter Wuytack uit Wingene Friethuisje ('t) Den Hille
1. Linda Pardon uit Rotselaar Frituur 't Chalet'ke
2. Danny Crabbé uit Steenokkerzeel Frituur 't Chalet'ke
3. Ingrid Goemans uit Leuven Frituur 't Chalet'ke
1. Sarah Van Cromphaut uit Sint-Lievens-Houtem Frituur Pauwke
1. Roxanne Stouffs uit Overijse Froe Froe
2. Anne Stouffs uit Overijse Froe Froe
3. Karina Sergooris uit Overijse Froe Froe
1. Jolien Adriaens uit Lubbeek Full House Concepts bvba
2. Mia Van Loock uit Tielt-Winge Full House Concepts bvba
3. Birgit Vanackere uit Tielt-Winge Full House Concepts bvba
1. Laure Lachman uit Berchem Gal Gal
1. Lieve Sels uit Brugge Gallet - Claeys
2. Alain Defour uit Zedelgem Gallet - Claeys
3. Tania Vermeulen uit Brugge Gallet - Claeys
1. Luc Lemmens uit Brecht Garage & Carrosserie Lemmens
2. Sophie Lemmens uit Merksem Garage & Carrosserie Lemmens
3. Nicole Lemmens uit Antwerpen Garage & Carrosserie Lemmens
1. Pieter Dauwen uit Westerlo Garage - Autobanden De Raet Danny
2. Erik Branckaerts uit Westerlo Garage - Autobanden De Raet Danny
3. Christian Van Bever uit Hulshout Garage - Autobanden De Raet Danny
1. Danny Bruneel uit Koksijde Garage - Carrosserie Debruyne Gino
2. Rudy Lambert uit Middelkerke Garage - Carrosserie Debruyne Gino
1. Marcel De Jonge uit Haacht Garage Carrosserie Mon bvba
2. Rita Ventose uit Bonheiden Garage Carrosserie Mon bvba
3. Ellen Docx uit Tremelo Garage Carrosserie Mon bvba
1. Ann Claeys uit Lokeren Garage Carrosserie Neyt
2. Jolien Mertens uit Berlare Garage Carrosserie Neyt
3. Bart Certyn uit Beveren Garage Carrosserie Neyt
1. Frank De Vleeschauwer uit Boechout Garage Carrosserie Robert bvba
2. Annie Anthonis uit Wommelgem Garage Carrosserie Robert bvba
3. Ine Van Dommele uit Merksem Garage Carrosserie Robert bvba
1. Ben Waterschoot uit Dendermonde Garage Carrosserie Servaes
2. Chris De Mayer uit Buggenhout Garage Carrosserie Servaes
3. Sabrina Hermans uit Buggenhout Garage Carrosserie Servaes
1. Foubert Kathy uit Boortmeerbeek Garage De Clerck bvba
2. Chris Dewitte uit Haacht Garage De Clerck bvba
3. Bart Dejaegher uit Haacht Garage De Clerck bvba
1. Micheline Moortgat uit Lebbeke Garage De Decker
2. Martine De Bleser uit Lebbeke Garage De Decker
3. Georges Tossyn uit Dendermonde Garage De Decker
1. Michel Maquet uit Leopoldsburg Garage Gaethofs Honda bvba
2. Robrecht Willems uit Houthalen-Helchteren Garage Gaethofs Honda bvba
3. Peggy Heselmans uit Beringen Garage Gaethofs Honda bvba
1. Gerda Robbyns uit Merchtem Garage George Thomas
2. Linda Van Goethem uit Meise Garage George Thomas
3. Frans De Sutter uit Merchtem Garage George Thomas
1. Sabrina Devisé uit Maasmechelen Garage Johan
2. Herman Snoeks uit Meeuwen-Gruitrode Garage Johan
3. Nicole Suelze uit Genk Garage Johan
1. Stephan Van Den Berghe uit Brakel Garage Marnix
2. Patricia Vanmaldeghem uit Ronse Garage Marnix
1. Dorien Bols uit Olen Garage Mertens nv
1. Anita Boeckxstaens uit Putte Garage Meulders bvba
2. Hilde Crauwels uit Putte Garage Meulders bvba
3. Francis Liekens uit Sint-Katelijne-Waver Garage Meulders bvba
1. Sara Theys uit Overijse Garage Theys Denis
1. Laura Verstrepen uit Kontich Garage Van Bortel
2. Kristel Feskens uit Kontich Garage Van Bortel
3. Albert Neskens uit Wijnegem Garage Van Bortel
1. Lieze De Geyter uit Oud-Heverlee Garage Van Linthout
2. Loren Hulst uit Leuven Garage Van Linthout
3. Nathalie Verwinnen uit Lubbeek Garage Van Linthout
1. Karine Vandenbroele uit Koekelare Garage Vandekerckhove nv
2. Vanessa Verbeke uit Gistel Garage Vandekerckhove nv
1. Els Harding uit Glabbeek Garage Vangoitsenhoven A&K
1. Eric Weytens uit Deinze Garage Verhenne
2. Mieke Bral uit Wingene Garage Verhenne
3. Noela Steelant uit Wingene Garage Verhenne
1. Petra Daeninck uit Beernem Garage Zutterman Peter
1. Martijn Ramaekers uit Kessel-Lo Gardening
2. Noel Buset uit Lanaken Gardening
3. Karel Geraerts uit Diepenbeek Gardening
1. Christof Beutling uit Lummen Gashandel Eykens
2. Mirese Eykens uit Halen Gashandel Eykens
1. Michel Vanhoolandt uit Scherpenheuvel-Zichem Gea Reisbureau
2. Sonja Pianalto uit Scherpenheuvel-Zichem Gea Reisbureau
3. Carmen Rectem uit Scherpenheuvel-Zichem Gea Reisbureau
1. Vandoren Petrick uit Essen Gebroeders Van Hooydonck bvba
2. Werner Leenaerts uit Essen Gebroeders Van Hooydonck bvba
3. Suykerbuyk Wim uit Essen Gebroeders Van Hooydonck bvba
1. Alice Coste uit Schoten GENNESARETH VOF
2. Chris Scheipers uit Edegem GENNESARETH VOF
3. Sylvie Brown uit Schoten GENNESARETH VOF
1. Iwan Van Bos uit Mechelen Geschenken RO
2. Ronnie Machnicka uit Mechelen Geschenken RO
3. Kenny Vansantfoort uit Bonheiden Geschenken RO
1. Gert Goetschalckx uit Wuustwezel Gino Herenkapsalon
2. Etienne De Lombaert uit Wuustwezel Gino Herenkapsalon
3. Walter Messiant uit Wuustwezel Gino Herenkapsalon
1. Karine Van Haute uit Hamme Goljac
2. Leslie De Wolf uit Lebbeke Goljac
3. Sofie De Smet uit Dendermonde Goljac
1. Jonas De Vuyst uit Zele Gotha - Juwelen
2. Geert Poppe uit Zele Gotha - Juwelen
3. Linda Persoon uit Sint-Niklaas Gotha - Juwelen
1. Manon Nulens uit Hasselt Grazioso
2. Winnaar bekend bij ons Grazioso
1. Paul Feryn uit Gistel Greenplanning bvba
2. Jan Coulier uit Middelkerke Greenplanning bvba
3. Reginald De Schryver uit Gistel Greenplanning bvba
1. Danny Van Melckebeke uit Grimbergen Grimbergen Security NV
1. Leenaerts Kim uit Zoersel Groenten & Fruit Leenaerts
2. Yolanda Ooms uit Zoersel Groenten & Fruit Leenaerts
3. Maria Kerstens uit Zoersel Groenten & Fruit Leenaerts
1. Anny Mertens uit Diest Haar & Hem
2. Anita Theunis uit Diest Haar & Hem
1. Rita Linsingh uit Lommel Haarmode Carine
2. Carine Berkmans uit Lommel Haarmode Carine
3. Elke Rutten uit Ham Haarmode Carine
1. Janssens Suzanne uit Tessenderlo Haarzaak
2. Viviane Peeters uit Tessenderlo Haarzaak
3. Greet Porters uit Tessenderlo Haarzaak
1. Evi Mulens uit Lubbeek Handelsgids
2. Dorien Zeelmaekers uit Herselt Handelsgids
3. Jordy Vansteenkiste uit Oostende Handelsgids
1. Diana Le Bruyn uit Grobbendonk Handwerkboetiek Chris
2. Els Van Roten uit Nijlen Handwerkboetiek Chris
3. Gonda Wuyts uit Grobbendonk Handwerkboetiek Chris
1. Rita Op De Beeck uit Haacht Happy Days
2. Cindy Somers uit Nijlen Happy Days
3. Marina Engelborghs uit Mechelen Happy Days
1. Patricia Smets uit Tienen Hatomec bvba
2. Marie Courant uit Kortenaken Hatomec bvba
3. Lieve Vandepoel uit Kortenaken Hatomec bvba
1. Rob Van Looy uit Malle Heihoeveke
2. Mattias Van Uffelen uit Zoersel Heihoeveke
3. Staf Antheunis uit Schilde Heihoeveke
1. Bram De Greef uit Haacht Heilig Hoekske ('t)
2. Sofie Van Eylen uit Boortmeerbeek Heilig Hoekske ('t)
3. Lisa Op De Beeck uit Leuven Heilig Hoekske ('t)
1. Tom Depoorter uit Waregem Hemelhof ('t)
2. Jochem De Brandt uit Waregem Hemelhof ('t)
3. Martin Vanoutrijve uit Waregem Hemelhof ('t)
1. Marcel Baets uit Bekkevoort Hengelsport Rudy
2. Ibis Janssnes uit Tielt-Winge Hengelsport Rudy
3. Stefaan Vangilbergen uit Lubbeek Hengelsport Rudy
1. Bernard Muysoms uit Boortmeerbeek Herba Goedgevoel - aLien bvba
2. Monique Styns uit Kampenhout Herba Goedgevoel - aLien bvba
3. Rita Engelbosch Emuysoms uit Lubbeek Herba Goedgevoel - aLien bvba
1. Amber Van Damme uit Lokeren Herba-Carine
2. Claire Claeys uit Zele Herba-Carine
1. Joris Boels uit Glabbeek Het Borduurbeertje
2. Sonia Bal uit Tielt-Winge Het Borduurbeertje
1. Rene Roekaerts uit Tienen Het Gulden Hoofd
2. Arlette Heusdens uit Tienen Het Gulden Hoofd
3. Stefan Bogaerts uit Hoegaarden Het Gulden Hoofd
1. Kris Stoffels uit Sint-Katelijne-Waver Het Kappershoeveke
2. Lea Wauters uit Rumst Het Kappershoeveke
3. Petra Ranson uit Duffel Het Kappershoeveke
1. Sandra Mortele uit Ichtegem Het Witte Huis
2. Michel Vanden Abeele uit Ruiselede Het Witte Huis
3. Nicole Keppens uit Wenduine Het Witte Huis
1. Bruno Peeters uit Herk-de-Stad Het Woonhuis
2. Denise Bussé uit Diest Het Woonhuis
3. Inge Thiels uit Scherpenheuvel-Zichem Het Woonhuis
1. Erike Lange uit Zemst Hobbypatch
2. Josiane Liénard uit Herent Hobbypatch
3. Comyn Francis uit Mechelen Hobbypatch
1. Lea Persoons uit Tessenderlo Hoedemakers Tiles & Wooden Flooring
2. Andre Bauwmans uit Tessenderlo Hoedemakers Tiles & Wooden Flooring
3. Katja Vanhauwenis uit Tessenderlo Hoedemakers Tiles & Wooden Flooring
1. Geert Anthonis uit Herentals Hoeve-ijs 't Heuninghof
2. Nele Seurs uit Genk Hoeve-ijs 't Heuninghof
3. Senne Van Pelt uit Geel Hoeve-ijs 't Heuninghof
1. Josiane Dejongh uit Herent Hoeveslagerij Ten Halve
1. Myriam Fonteyne uit Waregem Hof Ter Rode Poorte
1. Hhenri Deboutte uit Middelkerke Home & Garden Line
2. Odette Mortier uit Middelkerke Home & Garden Line
3. Odette De Saeyer uit Middelkerke Home & Garden Line
1. Katrien Van De Reyd uit Balen Hondenkapsalon Katrien Dierenspeciaalzaak
2. Margot Lambrechts uit Beringen Hondenkapsalon Katrien Dierenspeciaalzaak
3. Philip Marx uit Beringen Hondenkapsalon Katrien Dierenspeciaalzaak
1. Els Dewulf uit Hoboken Hondenpension Urok & Dreams
2. Ronald De Coninck uit Kontich Hondenpension Urok & Dreams
3. Eddy Vertommen uit Kontich Hondenpension Urok & Dreams
1. Marco Akkermans uit Dilsen-Stokkem Horta Maasmechelen nv
1. Ilse Deroo uit Wingene Horta Vandecaveye
2. Dominique Brutyn uit Wingene Horta Vandecaveye
3. Peter De Rammelaere uit Tielt Horta Vandecaveye
1. Romuwald Servranckx uit Oostende Hotel Mondo
1. August Vervoort uit Nijlen Houthandel Van den Heurck bvba
2. Dierckx Wim uit Grobbendonk Houthandel Van den Heurck bvba
3. Jef Bouwen uit Nijlen Houthandel Van den Heurck bvba
1. Jean Servranckx uit Heist-op-den-Berg Hufkens Desire Garage bvba
1. Eline Ceelen uit Hamont-Achel Huibers Interieur - Decoratie Carine
2. Seppe Custers uit Hamont-Achel Huibers Interieur - Decoratie Carine
3. Carol De Backer uit Peer Huibers Interieur - Decoratie Carine
1. Jozef Baus uit Wellen Huis Awouters
2. Wendela Kellens uit Tongeren Huis Awouters
3. Linda Linda uit Wellen Huis Awouters
1. Ingrid Pauwels uit Ardooie Huis Eggermont
2. Karel Claerhout uit Ardooie Huis Eggermont
3. Guido Lannoo uit Roeselare Huis Eggermont
1. Louis De Deyn uit Oostende Human Supports
1. Suzanne Chris Leroy uit Puurs Huyssens
2. Lisette Van Assche uit Puurs Huyssens
3. Marc Amelinckx uit Puurs Huyssens
1. Carine Viaene uit Lovendegem ID Interieur & Decoratie
2. Ben Depaepe uit Zomergem ID Interieur & Decoratie
3. Robert D'hont uit Lovendegem ID Interieur & Decoratie
1. Nick Nicolay uit Mechelen In je element
2. Meryem Alagas uit Mechelen In je element
3. Filiz Alagas uit Mechelen In je element
1. Christiane Lens uit Wuustwezel Inpa Design
2. Jenny Thys uit Stabroek Inpa Design
3. Ed Wijnands uit Antwerpen Inpa Design
1. Els Vanhulst uit Scherpenheuvel-Zichem Instituut Betty
2. Carla Smekens uit Scherpenheuvel-Zichem Instituut Betty
3. Bjorn Jacquemyn uit Scherpenheuvel-Zichem Instituut Betty
1. Christine Ledoux uit Diksmuide Instituut Conny
2. Sophie Ferreira uit Houthulst Instituut Conny
3. Sabine Spruytte uit Houthulst Instituut Conny
1. Christiane Nijs uit Boom Instituut Hébéa
2. Frouwkje Denoo uit Malle Instituut Hébéa
3. Lucas Piessens uit Boom Instituut Hébéa
1. Bea Otte uit Oostende Instituut Jolie
2. Nathalie Jean-claude uit Oostende Instituut Jolie
3. Alex Bauwens uit Oostende Instituut Jolie
1. Sonia Nagels uit Heist-op-den-Berg Interieurtje ('t )
2. Evi Claessens uit Berlaar Interieurtje ('t )
3. Jan Van Der Auwera uit Putte Interieurtje ('t )
1. Steven Van Braeckel uit Herselt Ivano
1. Kyara Leunis uit Lokeren Jacqueline Boetiek
2. Katrien Van Herzeele uit Lokeren Jacqueline Boetiek
3. Celeste Van Craesbeek uit Lokeren Jacqueline Boetiek
1. Charlotte Verplancke uit Oudenburg Jan Dumarey
2. Kenza De Ruyter uit Zeebrugge Jan Dumarey
3. Peter Brock uit Brugge Jan Dumarey
1. Glen Grauwen uit Aarschot Janssens Schoenen
2. Diane Van Nuffelen uit Aarschot Janssens Schoenen
3. Marieke Van Rompaey uit Herselt Janssens Schoenen
1. Erwin Janssis uit Sint-Truiden Janssis Rijwielen
2. Eddy Vanierschot uit Sint-Truiden Janssis Rijwielen
3. Nicolas Voorspoels uit Zemst Janssis Rijwielen
1. Charlotte Lebbe uit Torhout Javana koffie & thee
2. Jeannine Bams uit De Haan Javana koffie & thee
3. Myriam Pleunis uit Genk Javana koffie & thee
1. Martine Verhasselt uit Buggenhout Jeansstore Escalina's
2. Ann Deplancke uit Dendermonde Jeansstore Escalina's
3. Betina Vermoesen uit Buggenhout Jeansstore Escalina's
1. Niels Vermorgen uit Temse Jimmy's
2. Jos De Swaef uit Lebbeke Jimmy's
3. Francine Cornelis uit Temse Jimmy's
1. Cindy Schellens uit Putte Jo Van Rompay
2. Marc Van Rentergem uit Putte Jo Van Rompay
3. Fina Faes uit Putte Jo Van Rompay
1. Diane Wustenberghs uit Glabbeek Jonckers bvba
1. Marleen Vandeurzen uit Oud-Heverlee Jos De Kok
2. Mark Ceenaeme uit Zemst Jos De Kok
3. Jean Demuylder uit Aartselaar Jos De Kok
1. Marnix Marchand uit Ichtegem Jotun Verfservice Franck Vandewalle
2. Ivan Vanackere uit Oostkamp Jotun Verfservice Franck Vandewalle
3. Freddy Dechevres uit Oostende Jotun Verfservice Franck Vandewalle
1. Robert Vereecken uit Brasschaat Joxx - Xtra cool Xtra fun
2. Tom Demeyer uit Jabbeke Joxx - Xtra cool Xtra fun
3. Fernand Van Maele uit Brugge Joxx - Xtra cool Xtra fun
1. Sabine Serlet uit Wingene Juweelontwerpers Vancauwenberghe
2. Jolenta Bogaert uit Wingene Juweelontwerpers Vancauwenberghe
3. Jozef Van Kerrebrouck uit Wingene Juweelontwerpers Vancauwenberghe
1. Christine Vander Borght uit Zedelgem Juwelen Maaiken Devos bvba
2. Charlotte Casteleyn uit Torhout Juwelen Maaiken Devos bvba
3. Ceciel Pattyn uit Torhout Juwelen Maaiken Devos bvba
1. Kristin Van Eycken uit Zemst Juweliers Leys bvba
2. Jeanine Stroobants uit Begijnendijk Juweliers Leys bvba
3. John Goethuys uit Tielt-Winge Juweliers Leys bvba
1. Dirk Laga uit Bredene Kaas Haspeslagh
2. Muriel Beuselinck uit Bredene Kaas Haspeslagh
3. Luc Debruyne uit Oostende Kaas Haspeslagh
1. Leo De Bie uit Zandhoven Kamalaya
2. Ann Schoepen uit Grobbendonk Kamalaya
3. Denise Meeus uit Zandhoven Kamalaya
1. Alberte Vandijck uit Herent Kamina bvba
2. Jacqueline Bowkett uit Leuven Kamina bvba
3. Veerle Brosens uit Leuven Kamina bvba
1. Annick Plaetevoet uit Ichtegem Kamperfoelie
2. Sandra Lansens uit Ichtegem Kamperfoelie
3. Elly Albessart uit Ichtegem Kamperfoelie
1. Linda Torsin uit Zoutleeuw Kantoor Bergé
2. Greta Vermeulen uit Tienen Kantoor Bergé
3. Berge Britt uit Zoutleeuw Kantoor Bergé
1. Kelly Pierre uit Bredene Kapsalon Alpha Style
2. Edith Debel uit Oostende Kapsalon Alpha Style
3. Sabrina Louagie uit Bredene Kapsalon Alpha Style
1. Laurien Kenens uit Mol Kapsalon Kathleen
2. Heidi Van Offenwert uit Kasterlee Kapsalon Kathleen
3. Maarten Janssens uit Kasterlee Kapsalon Kathleen
1. Hedwig Wouters uit Tienen Kapsalon Maggy
2. Iris Billast uit Kortenaken Kapsalon Maggy
3. Anita Vancauthem uit Tienen Kapsalon Maggy
1. Jana Van Hemelryck uit Meise Kapsalon Naturel
2. Sonia Wouters uit Meise Kapsalon Naturel
3. Linda Schermie uit Grimbergen Kapsalon Naturel
1. Vanhecke Jose uit Sint-Katelijne-Waver Kapsalon Parelmoer
2. Carina De Wijngaert uit Bonheiden Kapsalon Parelmoer
3. Anita Van Laer uit Bonheiden Kapsalon Parelmoer
1. Mia Beyaert uit Oudenaarde Kapsalon Retro-Style
2. Jasmien Willems uit Gistel Kapsalon Retro-Style
3. Monique De Smet uit Wortegem-Petegem Kapsalon Retro-Style
1. Sofie De Roo uit Oostkamp Kapsalon Snitje ('t)
2. Nathalie Delmotte uit Pittem Kapsalon Snitje ('t)
3. Lauren Thurman uit Pittem Kapsalon Snitje ('t)
1. Sandra Leysen uit Buggenhout Kapsalonneke
2. Leen Dierickx uit Sint-Amands Kapsalonneke
3. Renã De Saeger uit Puurs Kapsalonneke
1. Tinne Vangeel uit Geer Karel Maes bvba
2. Jo Beerten uit Geel Karel Maes bvba
1. Valere Kempeneers uit Linter KBC Verzekeringen Omer
1. Maaike Goossens uit Mechelen kdp Peeters
2. Axel Dupont uit Hulshout kdp Peeters
3. Lindsy Celis uit Hulshout kdp Peeters
1. Geertje Beijnsberger uit Kessel-Lo Kessel-Lo Motors
2. Jacqueline Vangoetsenhoven uit Kessel-Lo Kessel-Lo Motors
1. Catherine Taghon uit Oostende Klank & Beeldstudio Vanden Bussche
1. Marijke Truyens uit Schoten Klaverke Vier ('t)
2. Niels Daniel uit Schoten Klaverke Vier ('t)
3. Elise Willekens uit Schoten Klaverke Vier ('t)
1. Gilbert Bastiaensen uit Westerlo Klavertje Vier bvba
2. Annie Weckhuysen uit Westerlo Klavertje Vier bvba
3. Nancy Peeters uit Westerlo Klavertje Vier bvba
1. De Groot Morena uit Haaltert Kleding Jeannine
1. Sem Wiedler uit Knesselare Koen Van Hulle
2. Lorenzo Nuyt Lorenzo uit Aalter Koen Van Hulle
3. Heidi De Decker uit Knesselare Koen Van Hulle
1. Noel Meeuws uit Grobbendonk Korenveld ('t)
2. Gisèle Lathouwers uit Grobbendonk Korenveld ('t)
1. Marie-jeanne Geeraets uit Begijnendijk Kre-Ann
2. Sonja Janssens uit Aarschot Kre-Ann
3. Natasja Ausseloos uit Aarschot Kre-Ann
1. Paul De Block uit Lokeren Kris Van Hof - Verheyen bvba
2. Lut Schatteman uit Dilbeek Kris Van Hof - Verheyen bvba
3. André Wauters uit Sint-Niklaas Kris Van Hof - Verheyen bvba
1. Katrien De Beer uit Erpe-Mere Kristel Van Dorpe
2. Nicole De Wint uit Sint-Lievens-Houtem Kristel Van Dorpe
3. Martine De Bruecker uit Erpe-Mere Kristel Van Dorpe
1. Dorette Dupon uit Ichtegem Kwaliteitsslagerij Nico & Annelore
1. Kerkman Ed uit Maldegem La Dolce Vita
2. Dirk Monte uit Oostende La Dolce Vita
3. Amy Robette uit Kaprijke La Dolce Vita
1. Rogatska Nadia uit Deinze La Tempête
1. Tina Vanhoye uit Mechelen La Vita e Bella
2. Elke Op De Beeck uit Mechelen La Vita e Bella
3. Anne Van Damme uit Boortmeerbeek La Vita e Bella
1. Walter Vanacoleyen uit Puurs Laguna Motors
2. De Borger Luc uit Willebroek Laguna Motors
3. Van Dessel Shana uit Puurs Laguna Motors
1. Marleen Mertens uit Rumst Lambrechts Franci bvba
2. Paul Ferket uit Rumst Lambrechts Franci bvba
3. Steve Lambrechts uit Rumst Lambrechts Franci bvba
1. Nicole Devulder uit Jabbeke Lauretum
1. Caroline Verellen uit Heist-op-den-Berg Ledegen Textiel
2. Nicole Moreels uit Herenthout Ledegen Textiel
3. Cara Dehond uit Herselt Ledegen Textiel
1. Marleen Hubert uit Diest Leja Retouches
2. Alice Reniers uit Diest Leja Retouches
1. Jasper Hoydonckx uit Diest Lemmens
2. Diane Lemmens uit Diest Lemmens
3. Hanne Hoydonckx uit Diest Lemmens
1. Gert Machtelinckx uit Mechelen Lenaerts Schrijnwerkerij
1. Carine Limbourg uit Scherpenheuvel-Zichem Leonidas Tremelo bvba Tijo
2. Ann Imbrechts uit Tremelo Leonidas Tremelo bvba Tijo
3. Guy Desie uit Rotselaar Leonidas Tremelo bvba Tijo
1. Henri Thielens uit Tielt Leopolds Café
2. Andrã© Coupillie uit Koksijde Leopolds Café
3. Kenny Anno uit Zoutleeuw Leopolds Café
1. Rachel Kerckhofs uit Herenthout Liesbets Reiscenter Travelcoop
2. Yuki Vercauteren uit Antwerpen Liesbets Reiscenter Travelcoop
3. Kelly Laeremans uit Herenthout Liesbets Reiscenter Travelcoop
1. Joeri Joeri Moerman uit Gavere Likovin bvba
1. Liliane Vandewalle uit Menen Lingerie Caline
2. Mieke Devos uit Oostende Lingerie Caline
3. Sarah Myny uit Poperinge Lingerie Caline
1. Sofie Mertens uit Kapelle-op-den-bos Lingerie Carfralou
2. Margo Roelants uit Willebroek Lingerie Carfralou
3. Yves Craen uit Kapelle-op-den-bos Lingerie Carfralou
1. Sophie Bruers uit Kontich Lingerie De Klok
2. Edith Winkelmans uit Knokke-Heist Lingerie De Klok
3. Leen Jagers uit Lier Lingerie De Klok
1. Marika Spoelders uit Boortmeerbeek Lingerie Jeannine
2. Jeannine De Donder uit Zemst Lingerie Jeannine
3. Jean Silverans uit Zemst Lingerie Jeannine
1. Debbie Van Meir uit Essen Lingerie Sonia
2. Mia Uytdewilligen uit Essen Lingerie Sonia
3. Maggy Van Den Heuvel uit Kalmthout Lingerie Sonia
1. Ronny Vanderspikken uit Zonhoven Lingerie Tropic
2. Conny Wynants uit Diepenbeek Lingerie Tropic
3. Sandra Kessels uit As Lingerie Tropic
1. Carmen Verhaegen uit Berlaar Lintermans Schoonheidssalon
2. Guido Lintermans uit Heist-op-den-Berg Lintermans Schoonheidssalon
3. Patricia Vervoort uit Heist-op-den-Berg Lintermans Schoonheidssalon
1. Noã«l Neyrinck uit Kortemark Luc Beernaert - Vandepoele
2. Marc Deman uit Kortemark Luc Beernaert - Vandepoele
3. Christa Vandepoele uit Zedelgem Luc Beernaert - Vandepoele
1. Paulien Vermassen uit Ninove Lunch-Time
2. Céline Trio uit Zedelgem Lunch-Time
3. Hannes Van Damme uit Houthulst Lunch-Time
1. Bob Claerhout uit Ekeren M Mint
2. Silvie Speeckaert uit Ekeren M Mint
3. Francine Breugelmans uit Schoten M Mint
1. Hilde De Wit uit Zemst M.H. Advies
1. Danny De Visch uit Lier Maalderij De Weerdt BVBA
2. Sonia De Hauwere uit Keerbergen Maalderij De Weerdt BVBA
3. Patrick Foesier uit Boortmeerbeek Maalderij De Weerdt BVBA
1. Nellie Martens uit Kinrooi Maco BVBA
2. Lambert Spreeuwers uit Kinrooi Maco BVBA
3. M-th Lichteveld uit Kinrooi Maco BVBA
1. Brigitte Crélot uit Bree Madrico nv
2. Jos Smulders uit Herk-de-Stad Madrico nv
3. Natasja Swinnen uit Meeuwen-Gruitrode Madrico nv
1. Nicole Deketelaere uit Oostkamp Maelfait Patrick Stoffen en Stoffering
1. Kelly Vanderspikken uit Bilzen Marie & Mari
2. Maarten Cops uit Bilzen Marie & Mari
3. Bruno Peeters uit Herk-de-Stad Marie & Mari
1. Marie-ange Jansegers uit Bornem Marka bvba
2. Fons De Vleeschouwer uit Willebroek Marka bvba
1. Marleen Huts uit Glabbeek Maroq Unie nv
2. Monique Van Meerbeeck uit Kessel-Lo Maroq Unie nv
3. Annick Willems uit Kortenberg Maroq Unie nv
1. Katleen De Mey uit Lochristi Matching Colors
2. Nancy Strobbe uit Sint-Niklaas Matching Colors
3. Dhooghe Wini uit Sint-Gillis-Waas Matching Colors
1. Daniël De Block uit Stekene MDS-Bikes
2. Marc Raes uit Sint-Niklaas MDS-Bikes
3. Elie Laureys uit Sint-Gillis-Waas MDS-Bikes
1. Mathilde Verbruggen uit Rotselaar Medische Pedicure Ilse
2. Mertens Christiane uit Holsbeek Medische Pedicure Ilse
3. Lisette Claes uit Diest Medische Pedicure Ilse
1. Barra Dorine uit Kortemark Meky Shop nv
1. Ilona Hofkens uit Tongeren Melicatessen
2. Jeannine Jacobs uit Tongeren Melicatessen
3. Kristien Lambrechts uit Tongeren Melicatessen
1. Willy Haentjens uit Lokeren Mets Service Center
1. Rosita Nassen uit Tongeren Meubelrestauratie & Stoffeerder Nassen Jean-Pierre
1. Louis Van Kerckhoven uit Aarschot Mevac NV
2. Jos Wollants uit Scherpenheuvel-Zichem Mevac NV
3. Patrick Neys uit Herselt Mevac NV
1. Marina Jansen uit Mol Meynen Tuinmaterialen
2. Johan Van Roie uit Geel Meynen Tuinmaterialen
3. Marcel Theunis uit Ham Meynen Tuinmaterialen
1. Marc Van Roy uit Londerzeel Mic & Belleke
2. Elise Wouters uit Willebroek Mic & Belleke
3. Christophe Van Reeth uit Ranst Mic & Belleke
1. Roza Havermans uit Kasterlee Mode Celine
2. Kris Van Donick uit Kasterlee Mode Celine
3. Greet Baeyens uit Kasterlee Mode Celine
1. Cynthia Coppens uit Lennik Moeder Babelutte
2. Martien Deketelaere uit Brugge Moeder Babelutte
1. Leen Hollants uit Mol Mooi Mooi
2. Brauns Jeanne uit Mol Mooi Mooi
3. Hilde Vanhoof uit Mol Mooi Mooi
1. Jürgen Van Coillie uit Zulte Moto's Vandevelde
2. Mieke Osaer uit Zulte Moto's Vandevelde
3. Peter Maes uit Waregem Moto's Vandevelde
1. Arne Leyseele uit Eeklo Multi-Key Eeklo
1. Benny Janssens uit Zoersel Multiflora
2. Luc Despeghel uit Zoersel Multiflora
3. Rita Lodewijckx uit Zoersel Multiflora
1. Lydia Knockaert uit Ieper N' insight
2. Decroix Marino uit Zonnebeke N' insight
3. Lisa Bouckaert uit Zonnebeke N' insight
1. Conny Daans uit Berlaar Naaishop Lief
2. Fiken Hellemans uit Sint-Katelijne-Waver Naaishop Lief
3. Switsers Laurens uit Mechelen Naaishop Lief
1. Elvire Wildemauwe uit Beernem Nagelstudio Ann
2. Joni Roobaert uit Ruiselede Nagelstudio Ann
3. Inge Vandewalle uit Knesselare Nagelstudio Ann
1. Marina Joosens uit Edegem Nagelstudio Elegance
2. Patrick Verstraelen uit Schelle Nagelstudio Elegance
3. Véronique Vandamme uit Kontich Nagelstudio Elegance
1. Lieve Heirbaut uit Beveren Namasté
2. Hildegarde De Meulenaere uit Beveren Namasté
3. Nina Lauwaert uit Sint-Niklaas Namasté
1. Linda Longueville uit Maldegem Naturelle
2. Kristien Lauwaert uit Sint-Laureins Naturelle
3. Vandendriessche Mario uit Maldegem Naturelle
1. Krist Vandaele uit Koksijde Nautilus
1. Marcel Smet uit Mol Nicole Mercier
2. Carine Verellen uit Mol Nicole Mercier
3. Kris Vos uit Mol Nicole Mercier
1. Els Nivelle uit Overpelt Nieuwkuis De Lente
2. Renkens Jan uit Hechtel-Eksel Nieuwkuis De Lente
3. Els Vanderheijden uit Bree Nieuwkuis De Lente
1. Kurt Ostijn uit Brugge Oase
2. Donovan Vanhassel uit Jabbeke Oase
3. Annette Batsleer uit Brugge Oase
1. Greet Van De Locht uit Zoersel Oorts-Lenaerts bvba
2. Diane Thijs uit Zandhoven Oorts-Lenaerts bvba
3. Leen Donckers uit Zandhoven Oorts-Lenaerts bvba
1. Katrien Willaert uit Dendermonde Optiek Hilde Biesemans
2. Monique Veyt uit Dendermonde Optiek Hilde Biesemans
3. Annie Dp uit Dendermonde Optiek Hilde Biesemans
1. Ann Rabaey uit Veurne Optiek Rodenbach-Balduck
2. Brigitte Desmadryl uit Veurne Optiek Rodenbach-Balduck
3. Ronny Derycke uit Koksijde Optiek Rodenbach-Balduck
1. Sigrid Verhaeghe uit Diksmuide Optiek Rommelaere
1. Sylvie Maegerman uit Zottegem Optiek Smekens
2. Sandy De Latte uit Herzele Optiek Smekens
3. Bart Van Der Hoeven uit Herzele Optiek Smekens
1. Luc Grauls uit Bertem Optiek Weets
1. Sebastiaan Embrechts uit Kampenhout Otodoesj
2. Ornella D'alimonte uit Steenokkerzeel Otodoesj
1. Rita Cuppens uit Gent Oud Mosselhuis Roger
1. Chantal Wouters uit Tessenderlo Paco bvba
2. Ludwig Minnen uit Laakdal Paco bvba
3. Sven Smolders uit Laakdal Paco bvba
1. Rã©gine Dreissen uit Kortenberg Parameditheek Justé Raoul G.C.V.
2. Myriam Van Looy uit Bertem Parameditheek Justé Raoul G.C.V.
3. Anne Isenborghs uit Bertem Parameditheek Justé Raoul G.C.V.
1. Koen Naessens uit Maldegem Parfumerie Penelope
2. Nele Verbeke uit Maldegem Parfumerie Penelope
3. Ann-sophie Degroote uit Maldegem Parfumerie Penelope
1. An Lorent uit Bertem Pasciani
2. Katleen Verryckt uit Bertem Pasciani
1. Marc Vandeweyer uit Tessenderlo Patris
2. Walter Janssens uit Beerse Patris
3. Rosa Saenen uit Scherpenheuvel-Zichem Patris
1. Martine Hoste uit Izegem Pavera
2. Nico Kerkhof uit Ingelmunster Pavera
3. Corine Heidi uit Kortrijk Pavera
1. Luk Serverius uit Leuven Peeters Guy bvba
2. Cathy Avonts uit Tielt-Winge Peeters Guy bvba
3. Jolien Pypen uit Tielt-Winge Peeters Guy bvba
1. Mireille Robeyst uit Nevele Per Tutti By Junic
2. Ann De Cloet uit Nevele Per Tutti By Junic
3. Kimberly De Vriese uit Nevele Per Tutti By Junic
1. Katrien Janssen uit Nevele Pestelijntje ('t)
1. De Bondt Roger uit Boom Piccobello
2. Rita Hellemans uit Aartselaar Piccobello
3. Hilde De Jonghe uit Willebroek Piccobello
1. Nathalie Van Den Eynde uit Keerbergen Pioentje
2. Jozef Vanelven uit Bonheiden Pioentje
1. Tine Balliere uit Oudenburg Plantencentrum "De Vrijboom"
1. Madeleine Daemen uit Hasselt Poco a Poco
2. Johan Martens uit Herk-de-Stad Poco a Poco
3. Gilberte Stiers uit Nieuwerkerken Poco a Poco
1. Charlotte Somers uit Oostkamp Prutske ('t)
2. Heidi Vanbelle uit Zedelgem Prutske ('t)
3. Aurelie Lameire uit Zedelgem Prutske ('t)
1. Ellen Mansvelt uit Lier Pure Essence
2. Karo Op De Beeck uit Lier Pure Essence
3. Frans Kuhn uit Lier Pure Essence
1. Nathalie Vandevoorde uit Gent Q Wellness
2. Katrien Nies uit Berlare Q Wellness
3. Christel Cuypers uit Zottegem Q Wellness
1. Jacques Provoost uit Oostende Q-Travel
1. Mia Van Craenendonck uit Mol Quebello
2. Christel Theys uit Ham Quebello
3. Martine Boel uit Geel Quebello
1. José Maenen uit Grimbergen Quillaja Flowers nv
2. Dirk De Ville uit Grimbergen Quillaja Flowers nv
3. Dirk Aerenhouts uit Antwerpen Quillaja Flowers nv
1. Wilfried Declerck uit Koekelare Radio Kompas
2. Saskia Declerck uit Koekelare Radio Kompas
1. Marika Verlinden uit Mechelen Rebelation
2. Inge Spoelders uit Zemst Rebelation
3. Nancy Maris uit Mechelen Rebelation
1. Rudi Brosens uit Kapellen Recyclage Debacker FV
2. Ludo Dries uit Essen Recyclage Debacker FV
3. Koen Van Laerhoven uit Kalmthout Recyclage Debacker FV
1. Christiane Schets uit Ninove Regine Bis
1. Guy Janssen uit Maasmechelen Reizen De Morgenster
2. Marcel Ramaekers uit Maasmechelen Reizen De Morgenster
3. Inge Ramaekers uit Maasmechelen Reizen De Morgenster
1. Winnaar bekend bij ons Restaurant De Prins
2. Farazijn Hilda uit Middelkerke Restaurant De Prins
3. Monique Vertriest uit Middelkerke Restaurant De Prins
1. Fannie Van Steenberge uit Geraardsbergen Rouwcenter A. Goessens - Govaert
2. Cindy De Corte uit Geraardsbergen Rouwcenter A. Goessens - Govaert
3. Amelie Van Steenberge uit Geraardsbergen Rouwcenter A. Goessens - Govaert
1. Ingrid Nolmans uit Dilbeek Royer nv
1. Marga Theys uit Tremelo S Factory - Fotografie Decoratie
1. Ferhat Yurekli uit Leopoldsburg Schepens bvba
2. Edwin Miranda uit Leopoldsburg Schepens bvba
3. Debby Joos uit Leopoldsburg Schepens bvba
1. Kristel Brems uit Herk-de-Stad Schmitz - Martens
2. Onclinx Annemie uit Herk-de-Stad Schmitz - Martens
3. Ben Smet uit Halen Schmitz - Martens
1. Renate Caen uit Roeselare Schoenen Bema
1. Bertrand De Rycke uit Nazareth Schoenen Crispina
2. Hans Heyse uit Nazareth Schoenen Crispina
3. Marianne Delagrense uit Nazareth Schoenen Crispina
1. Willy Cnockaert uit Lo-Reninge Schoenen Verdievel bvba
2. Lieve Nys uit Nieuwpoort Schoenen Verdievel bvba
3. Greta Van Geert uit Middelkerke Schoenen Verdievel bvba
1. Frans Blockhuys uit Nijlen Schoonheidsinstituut & Nagelstudio Nadine
2. Tom Symons uit Nijlen Schoonheidsinstituut & Nagelstudio Nadine
3. Chantal Smets uit Nijlen Schoonheidsinstituut & Nagelstudio Nadine
1. Kendra Cerpentier uit Sint-Gillis-Waas Schoonheidsinstituut Cindy
2. Wendy Dierckx uit Beveren Schoonheidsinstituut Cindy
3. Silvie Depuydt uit Stekene Schoonheidsinstituut Cindy
1. Johan Oyen uit Beringen Schoonheidssalon Hilde
2. Linda Aerts uit Beringen Schoonheidssalon Hilde
3. Cindy Peeters uit Leopoldsburg Schoonheidssalon Hilde
1. Stephanie Vercruysse uit Brugge Seasons
2. Marie-sofie Walgraeve uit Hasselt Seasons
1. Ann Willems uit Arendonk Select Electro bvba Standbyshops
2. Mireille Marien uit Arendonk Select Electro bvba Standbyshops
3. Nathalie Moeskops uit Ravels Select Electro bvba Standbyshops
1. Daisy Verniers uit Lokeren Sensueeltje ('t)
2. Nadine Nadine De Smedt uit Stekene Sensueeltje ('t)
3. Myriam D'hont uit Lochristi Sensueeltje ('t)
1. Laura Bastiaens uit Haacht Sevenants - Kennis bvba
2. Maarten Smets uit Leuven Sevenants - Kennis bvba
1. Patsi Naam uit Zemst Shinzo
2. Jose Verstraeten uit Zemst Shinzo
3. Roger Kempeneers uit Zemst Shinzo
1. Rita Maes uit Torhout Siertex - Mortier Heidi
2. Nancy Bogaert uit Torhout Siertex - Mortier Heidi
3. Nancy Deslypere uit Torhout Siertex - Mortier Heidi
1. Gerda Debeir uit Diksmuide Silhouet Mannenmode
2. Jorien Vandewoude uit Diksmuide Silhouet Mannenmode
3. Jacky Vandecasteele uit Diksmuide Silhouet Mannenmode
1. Evy Huysmans uit Puurs Simbel Dierenspeciaalzaak
2. Paul Van Doorslaer uit Willebroek Simbel Dierenspeciaalzaak
3. Vanessa Van Der Veken uit Willebroek Simbel Dierenspeciaalzaak
1. Nathalie Vanhove uit Holsbeek Sjokolino
1. Ann Heylen uit Laakdal Slaapcomfort La Nuit
2. Eric Waerzeggers uit Laakdal Slaapcomfort La Nuit
3. Ellen Brocatus uit Brasschaat Slaapcomfort La Nuit
1. Anja Lefevre uit Knesselare Slagerij - Traiteur Van Mullem
2. Greta Mauws uit Knesselare Slagerij - Traiteur Van Mullem
1. Delphine Deckers uit Sint-Laureins Slagerij Moenske
2. Nancy Oosterbaan uit Sint-Laureins Slagerij Moenske
3. Tess Van De Velde uit Sint-Laureins Slagerij Moenske
1. Ellen Van Houdt uit Grobbendonk Slagerij Raf Boen
2. Erik Van Goubergen uit Nijlen Slagerij Raf Boen
3. Linda Truyers uit Grobbendonk Slagerij Raf Boen
1. Irene Dauwen uit Zandhoven Sleeckx bakkerij
2. Jonny Vandermeeren uit Grobbendonk Sleeckx bakkerij
3. Cindy Vincent uit Grobbendonk Sleeckx bakkerij
1. Leen Feytens uit Merchtem Slotenmakerij At Perfect Service bvba
2. Lieve Verbeeck uit Wemmel Slotenmakerij At Perfect Service bvba
3. Jozef Versaen uit Merchtem Slotenmakerij At Perfect Service bvba
1. Laurence Schepens uit Beernem Smoefelhuisje ('t)
2. Olivier De Baere uit Beernem Smoefelhuisje ('t)
3. Eddy Misman uit Beernem Smoefelhuisje ('t)
1. Lien Rommes uit Retie Snoepie's
2. Lukas Borgers uit Retie Snoepie's
3. Sofie Klaassen uit Retie Snoepie's
1. Bart Luyckx uit Begijnendijk Snoezekado
2. Suzanna De Winter uit Holsbeek Snoezekado
3. Van Tricht Hilde uit Herselt Snoezekado
1. Caroline De Muldr uit Boechout Soetkin
2. Ro Mo uit Kontich Soetkin
3. Karin Zimmermann uit Kontich Soetkin
1. Leen Huybrechts uit Nieuwerkerken Solluna
2. Jacqueline Schobben uit Alken Solluna
3. Ria Vannut uit Alken Solluna
1. Tony Reynders uit Rotselaar Sportagon
1. Mich Rapaille uit Boutersem St-Lambertus
2. Mia Vannoppen uit Leuven St-Lambertus
3. Marleen Fonteyn uit Kampenhout St-Lambertus
1. Luc Dolfeyn uit Tielt-Winge Steenberghen Tuincentrum
2. Rita Hauwaerts uit Kessel-Lo Steenberghen Tuincentrum
3. Tim Dechamps uit Lubbeek Steenberghen Tuincentrum
1. Marie Deschepper uit Damme Steffi-Fruit
2. Gerda Goethals uit Damme Steffi-Fruit
1. Veronique Raedt uit Pittem Steps To Go
2. Jessy Quintyn uit Pittem Steps To Go
3. Nancy Steen uit Pittem Steps To Go
1. Sander Lagast uit Beernem Studio Kristal Foto
2. Eva Verbaeys uit Beernem Studio Kristal Foto
3. Angelique Slock uit Beernem Studio Kristal Foto
1. Paul Van Mele uit Merksem Superette Roederdelft
2. Franã§ois Schouwaerts uit Antwerpen Superette Roederdelft
3. Christien Fraters uit Merksem Superette Roederdelft
1. Sofia Santinacci uit Brakel Svelta bvba
2. Astrid Bellemans uit Galmaarden Svelta bvba
3. Kirsten De Clercq uit Geraardsbergen Svelta bvba
1. Bjorn De Backer uit Edegem Sweets & Balloons
2. Tina Kloen Tina uit Mortsel Sweets & Balloons
1. Kathleen Devarrewaere uit Zedelgem Tanja Lingerie
2. Dorina Vansevenant Dorina uit Torhout Tanja Lingerie
3. Jo Voorspoels uit Torhout Tanja Lingerie
1. Dorine Vercruysse uit Koekelare Taverne - Brasserie Ten Dycke
2. Francois Reveillon uit Namur Taverne - Brasserie Ten Dycke
3. Martine Decleer uit Niel Taverne - Brasserie Ten Dycke
1. Jente Weyn uit Kessel-Lo Taverne-Restaurant 't Paviljoen
1. Tom Vandycke uit Wingene Textiel Maenhout
1. Arlette Gailly uit Middelkerke The Store by Gilo's Wine House
2. Krisiten Van Acker uit Oostende The Store by Gilo's Wine House
3. Dany Poiz uit Oudenburg The Store by Gilo's Wine House
1. Kurt Verstraete uit Zwijndrecht Thuiszorgwinkel Bandagisterie MediJan / Thuisverpleging Janssens Diane bvba
1. Hubert Cuvellier uit Zaventem Tif For Two
2. Marleen Springael uit Zaventem Tif For Two
1. Ellen Van Hoeck uit Londerzeel Tip Top Fashion
2. Linda De Wael uit Dendermonde Tip Top Fashion
3. Lutgart Vanderborght uit Temse Tip Top Fashion
1. Delheid Jean-marie uit Orp-Jauche Toilettage Lieve Ericx
2. Lieve Ericx uit Orp-Jauche Toilettage Lieve Ericx
1. Greet Van Laer uit Geel Tony's Muziekhuis
2. Koen Van De Ven uit Westerlo Tony's Muziekhuis
3. Koen Kauwenberghs uit Geel Tony's Muziekhuis
1. Annelies Groenwals uit Sint-Niklaas Top Shop Mode Nielandt
2. Miet De Schepper uit Kruibeke Top Shop Mode Nielandt
1. Mia Nimmegeers uit Dendermonde Touch... Be Woman
2. Christel Vlaeminck uit Dendermonde Touch... Be Woman
3. Martine Goedgezelschap uit Dendermonde Touch... Be Woman
1. Karin De Maesschalck uit Wetteren Traiteur Falco
2. Elke Callaert uit Zele Traiteur Falco
3. Monique De Bock uit Wetteren Traiteur Falco
1. Carlo Verhoeven uit Zandhoven Trendy Decor bvba
2. Peter Celis uit Lier Trendy Decor bvba
3. Eddy Van Geel uit Edegem Trendy Decor bvba
1. Robberecht Marleen uit Temse Très Jolie bvba
2. Nele Rosseel uit Zedelgem Très Jolie bvba
3. Mieke Dendauw uit Diksmuide Très Jolie bvba
1. Ann Vanhoovels uit Gistel Tri-Active
1. Wendy Bellaert uit Knesselare Trifolium
1. Guido Vermeiren uit Dendermonde Tuincenter Vincent
2. Nancy Troch uit Lebbeke Tuincenter Vincent
3. Ann Hofman uit Dendermonde Tuincenter Vincent
1. Michael De Ruyck uit Deinze Tuincentrum De Serres
2. Wullaert Jackie uit Deinze Tuincentrum De Serres
3. Nadine De Smet uit Deinze Tuincentrum De Serres
1. André Brands uit Mechelen Tuincentrum Van Beersel
2. Viviane Crabbe uit Herent Tuincentrum Van Beersel
3. Monique Croon uit Boortmeerbeek Tuincentrum Van Beersel
1. Kristof Verhelst uit Gavere Tuinmachines Lasseel Eddy nv
2. Conny De Paepe uit Gavere Tuinmachines Lasseel Eddy nv
1. Lieven Meire uit Beernem Tuinmachines Van Vynckt R
2. Irene Vermeersch uit Oostkamp Tuinmachines Van Vynckt R
3. Carine Vanpoucke uit Beernem Tuinmachines Van Vynckt R
1. Nicole Verfaillie uit Oostkamp Tuinplanning Verplanken
2. Josée Ceuppens uit Oostkamp Tuinplanning Verplanken
3. Chantal Louwage uit Oostkamp Tuinplanning Verplanken
1. Tess Calders uit Erpe-Mere Uitvaart- en Rouwzorg Calders bvba
2. Foncke Freddy uit Erpe-Mere Uitvaart- en Rouwzorg Calders bvba
3. Antonio Mievis uit Erpe-Mere Uitvaart- en Rouwzorg Calders bvba
1. Daisy Van Dorsselaer uit Tongeren Unique Wellness & Care
2. Katleen Stulens uit Tongeren Unique Wellness & Care
3. René Bangels uit Bilzen Unique Wellness & Care
1. Irene Van Wauwe uit Willebroek Universal Gym
1. Marissa Pirot uit Zoersel Valero
2. Monique Verrykt uit Zoersel Valero
3. Liese Vertommen uit Zoersel Valero
1. Shirley Vereecke uit Assenede Van Cleemputte Patrick bvba
2. Monty Moentjens uit Ieper Van Cleemputte Patrick bvba
3. Martin Vereecke uit Assenede Van Cleemputte Patrick bvba
1. Christa Vander Maelen uit Lierde Van den Bossche Juwelen & Uurwerken
2. Jolien Vandemenschbrugge uit Brakel Van den Bossche Juwelen & Uurwerken
3. An Begyn uit Brakel Van den Bossche Juwelen & Uurwerken
1. Harry Van Eepoel uit Hulshout Van Eepoel Harry -Trappen bvba
2. Dave Van Eepoel uit Hulshout Van Eepoel Harry -Trappen bvba
1. Patrick Emmers uit Hamont-Achel Vanbuel zinkwerken bvba
2. Koen Theunis uit Bocholt Vanbuel zinkwerken bvba
3. Victor Stessens uit Lommel Vanbuel zinkwerken bvba
1. Lucien Lefevere uit Middelkerke Vandersteene Keurslager
1. Wim Haspeslagh uit Tremelo Vaudeville Herenkleding
2. Celien Michielsen uit Lille Vaudeville Herenkleding
3. Ben Vranken uit Tielt-Winge Vaudeville Herenkleding
1. Veerle Cauwenbergs uit Mechelen Veralu nv
1. Karel Orroi uit Brugge Vermeersch Christiaan
2. Christian Van Acker uit Zedelgem Vermeersch Christiaan
3. Barbara Maes uit Jabbeke Vermeersch Christiaan
1. Willem Nootens uit Tervuren Veronica Cars
1. Bart Van Den Broeck uit Heist-op-den-Berg Verstraeten bvba
2. Peije Van Klooster uit Putte Verstraeten bvba
3. An Groetaers uit Mechelen Verstraeten bvba
1. Heidi Van Hoof uit Mol Villa Voetjes bvba
1. Bart Wuyts uit Herentals Vinterra
2. Dirk Huysmans uit Herentals Vinterra
1. Karel Van Roosbroeck uit Scherpenheuvel-Zichem Visgerief Jef Wuyts
2. Peter Wuyts uit Scherpenheuvel-Zichem Visgerief Jef Wuyts
3. Danny Tops uit Westerlo Visgerief Jef Wuyts
1. Ludo Claes uit Brasschaat Vishandel Delice
2. Nicole Van Watermeulen uit Brasschaat Vishandel Delice
3. Olga Seghers uit Brasschaat Vishandel Delice
1. Vanharen Hannelore uit Hasselt Vliers & Co bvba
1. Christa Lemey uit Tielt Wallietex Dames- en Herenkleding
2. Annick Lootens uit De Pinte Wallietex Dames- en Herenkleding
3. Lander D'oosterlinck uit Deinze Wallietex Dames- en Herenkleding
1. Sonia Van Der Beeken uit Kapellen Wassalon Ludo
2. Alfons Van Meir uit Stabroek Wassalon Ludo
3. Walter Digneffe uit Stabroek Wassalon Ludo
1. Sandy Vrijdag uit Vilvoorde Wensjes
2. Katrien Verbelen uit Vilvoorde Wensjes
3. Benallal Nadia uit Vilvoorde Wensjes
1. Stefan Staelens uit Knokke-Heist Wijnen Bodyn
2. Lindsay Gheselle uit Brugge Wijnen Bodyn
3. Eric Deschryver uit Knokke-Heist Wijnen Bodyn
1. Caroline Renckens uit Leopoldsburg Wood-Stock Meeneemmeubelen
2. Daniëlle Sanen Sanen uit Laakdal Wood-Stock Meeneemmeubelen
3. Debbie Vandebergh uit Ham Wood-Stock Meeneemmeubelen
1. Isabel Goris uit Sint-Katelijne-Waver Workfashion
2. Michiels Wim uit Putte Workfashion
3. Laurent Neels uit Sint-Katelijne-Waver Workfashion
1. Duncan Van Eycke uit Antwerpen Z-Staffing Antwerpen
1. Jelbe Cornelis uit Putte Zakenkantoor Vertommen bvba
1. Valerie Heymans uit Erpe-Mere Zena Vuurwerk
2. Dries Hoeben uit Peer Zena Vuurwerk
3. Rob Lente-rukker uit Andenne Zena Vuurwerk
1. Ann Mangelschots uit Aarschot zensi
2. Ingrid Steurs uit Begijnendijk zensi
3. Jeanne Mattheus uit Tremelo zensi
1. Christof Vanderspurt uit Brugge Zotte Mutse
2. Bart Bilcke uit Beernem Zotte Mutse
1. Rik Lenders uit Beerse Zuid - West