Eén van de prachtigste en meest romantische plekjes in Mechelen is ongetwijfeld het pleintje achter de Sint-Romboutskathedraal.
In dit intimistische en buitengewoon gezellig kader vind je "De 5 Vaten". Op het ommuurde terras ver weg van alle verkeersdrukte
heerst een mediterraan sfeertje waardoor men zich bij warm weer op een zeldzame zuiderse locatie waant. Het terras is een italiaans design met verlichte tafels.
"De 5 Vaten" een plekje om te ontdekken dus. Het interieur is trendy. Exotische cocktails en mojito zijn onze specialiteiten.
Maar er zit ook muziek in "De 5 Vaten", want dit door alle leeftijden druk bezocht praatcafé is tevens een vaste waarde in het Mechelse uitgangsleven.
Op vijdag en zaterdag gaat menigeen er uit de bol op de beste klassiekers en de betere hedendaagse muziek, maar wees niet verrast
wanneer u op een doordeweekse dag op 't pleintje komt en meegezogen wordt in de ongekende sfeer van de één of andere spetterend thema-, verjaardags-
of gelegenheidsparty. Kortom de perfecte locatie voor een avondje stappen en ambiance te tappen!