Ontdek de reviews van klanten van Spar Beringen in Beringen.

Klik hier om zelf een review te schrijven

Scoremotivatie
Fijne winkel. Veel keuze. Vriendelijk personeel. Ik ga er graag winkelen.

Review door Anja op 2024-12-13
Scoremotivatie
Vriendelijk en behulpzaam personeel. Veel diversiteit en keuze van produkten.

Review door Mathieu op 2024-12-13
Scoremotivatie
Ongelooflijk mooie winkel en vriendelijke service!!! Doe zo verder!

Review door Marcel op 2024-12-13
Scoremotivatie
zeer vriendelijk en professioneel personeel, doe zo verder!

Review door Edith op 2024-12-13
Scoremotivatie
Altijd klaar om te helpen, doe zo verder in het nieuwe jaar.

Review door Petra op 2024-12-13
Scoremotivatie
Klantvriendelijkheid in de winkel daalt jaar na jaar.

Review door Danny op 2024-12-13
Scoremotivatie
Altijd zeer vriendelijk en behulpzaam, we komen hier heel graag winkelen en zullen zeker blijven komen

Review door Tansu op 2024-12-13
Scoremotivatie
Steeds vriendelijk aan de kassa Wel weinig respons in de winkel van het personeel

Review door Carine op 2024-12-13
Scoremotivatie
U hebt een aangename zaak om te winkelen met uw uitgebreid assortiment en vooral met uw uitstekende versafdeling! Als ik 2 tips mag geven om het nog beter te maken? Charcuterie in een iets grotere hoeveelheid verkopen. Nu moet ik geregeld 2 of 3 pakjes lopen om aan 150 á 200 gr te geraken en op deze manier wordt er veel te veel plastiek gebruikt. Iets grotere verpakkingen zijn een win-win situatie zowel voor het milieu als voor u (minder aankoop verpakkingsmateriaal). En is het mogelijk om de Limburgse sandwiches terug te verkopen? .

Review door Veerle op 2024-12-13
Scoremotivatie
De Spar van Beringen op de Tennisstraat is gewoon de max. Altijd vriendelijke gedienstig personeel. Propere winkel. Verse produkten. Dus wens ik van harte aan iedereen van deze winkel een goede gezondheid en dat alles naar normen rn wensen voor het nieuwe jaar mag in vervulling gaan.

Review door Lucette op 2024-12-12
Heb je een review gegeven en staat die er niet bij? Hier zijn enkele mogelijke oorzaken.
  • Je hebt je e-mailadres nog niet bevestigd. Klik hier om je verificatie opnieuw te doen
  • Je review was niet uniek. Als iemand al eens "Goed bezig!" of "Vriendelijk" als review gegeven heeft dan tonen we een duplicaat hiervan niet. Dit om spamming op de reviewpagina's te vermijden. Best is dat je een meer uitgebreide en unieke motivatie geeft. De score die je geeft wordt wel meegerekend voor de berekening van de klantvriendelijkheid van die kmo en de award Vriendelijkste Handelaar van de gemeente, ook al is dus je review niet zichtbaar door duplicatie.
  • Bij imagoschadelijke reviews zal de handelaar ervoor kunnen kiezen een review te verbergen. De negatieve review blijft wel altijd bestaan. Wat de handelaar niet kan is de score die de reviewer gegeven heeft laten verdwijnen. Alle scores, positief of negatief, zichtbaar of onzichtbaar worden meegerekend in de berekeningen voor de Vriendelijkste Handelaar.