Vriendelijkste handelaar

Vriendelijkste handelaar 2024

Drankenhandel S’Jegers, laureaat Vriendelijkste Handelaar van Geel

Tijdens de awarduitreiking op vrijdag 4 april 2025 in Cultuurcentrum De Werft in Geel werd Drankenhandel S’Jegers bekroond als een van de vriendelijkste handelaars van de gemeente. Met een score van 9,01/10 bewezen ze opnieuw hun klantgerichtheid én sterke reputatie in de streek.

Of je nu op zoek bent naar bieren, wijnen, champagnes, cava’s, sterke dranken of frisdranken, bij S’Jegers vind je het allemaal. Als klein- en groothandel bieden ze een ruim assortiment aan, scherp geprijsd en met een vriendelijke glimlach. Hun indrukwekkende selectie geestrijke dranken bestaat uit Schotse, Ierse en Amerikaanse whisky’s, verschillende soorten cognac, rum, wodka en gin. Ook likeuren, vermout, sherry, porto’s en niet-alcoholische dranken zijn er volop aanwezig. Daarnaast kun je er terecht voor de verhuur van feestmateriaal.

Dankzij Handelsgids verschijnen de klantbeoordelingen van Drankenhandel S’Jegers ook op Google. Met een score van 4.8 op 5 is het duidelijk dat klanten hun service en expertise enorm waarderen. Zo staat S’Jegers ook digitaal stevig op de kaart.

Voor het eerst werden de scores van de handelaars op de awardavond gepresenteerd met behulp van AI. Deze innovatieve en moderne aanpak werd met veel enthousiasme onthaald door de aanwezigen en gaf het evenement een extra dynamische uitstraling.

Bekijk hier de introductie van Drankenhandel S'Jegers tijdens de uitreiking:

Bij de eindejaarsactie vielen 19 klanten in de prijzen bij Drankenhandel S’Jegers.

 

Benieuwd naar alle scores en foto's van de laureaten uit Geel?
https://www.handelsgids.be/nieuws/geel/dit-zijn-de-vriendelijkste-handelaars-van-geel-2024/
 

Klik hier voor meer info over de Vriendelijkste Handelaar

Sfeerfoto's