Vriendelijkste Handelaar 2024
Vriendelijkste handelaar 2024
Bizzar, Laureaat Vriendelijkste Handelaar van Heist-op-den-Berg
Met een indrukwekkende score van 9,02/10 werd Bizzar uit Heist-op-den-Berg bekroond tot Laureaat Vriendelijkste Handelaar. Wij gingen persoonlijk langs bij deze stijlvolle kindermodezaak in de Bergstraat om hun welverdiende award te overhandigen.
Bij Bizzar vind je kinderkleding van baby tot tiener, met een brede selectie topmerken zoals Name it, Mayoral, Dirkje, Kokonoko, Flo, Moodstreet en Daily7. Ook accessoires, ondergoed, pyjama’s en rugzakken maken deel uit van het aanbod. Alles wordt met zorg en oog voor kwaliteit geselecteerd, zodat elk kind stijlvol én comfortabel gekleed gaat.
Leuk weetje: de klantenkaart van Bizzar is ook geldig bij hun zusterwinkel DJeans. Zo kunnen klanten in beide winkels punten sparen en genieten van extra voordelen.
Dankzij hun proactieve gebruik van Handelsgids.be – met promoties en nieuwsberichten in de wekelijkse nieuwsbrieven – is Bizzar niet alleen offline, maar ook online sterk zichtbaar. Tijdens de uitreiking werden de klantenscores voor het eerst via AI gepresenteerd, wat de avond een moderne en innovatieve toets gaf.
Een mooie erkenning voor een winkel waar klantvriendelijkheid en persoonlijk advies centraal staan. Proficiat aan het hele team van Bizzar.
Ben jij bij de gelukkige winnaars lees dan zeker de nieuwsbrieven. Vanaf begin maart 2025 vind je alle winnaars van de eindejaarsactie 2024 terug via onderstaande link: https://www.handelsgids.be/eindejaarsactie/winnaars/
Wil je ook graag kans maken op tal van geweldige prijzen? Speel dan nu mee met de actie van dit jaar. De prijzenpot zal ook dit jaar weer gigantisch zijn met als hoofdprijs een reis naar Bali dankzij De Blauwe Vogel. Meedoen kan heel het jaar door vanaf nu t.e.m. 31 december 2025. https://www.handelsgids.be/eindejaarsactie/