Ontdek de reviews van klanten van LS Dier - Huis - Tuincenter in Ieper.

Klik hier om zelf een review te schrijven

Scoremotivatie
Aveve Ieper verwent elke klant: ruim aanbod, uitstekende service, een glimlach, super vriendelijk! Daar ben je geen nummer maar een persoon die in de watten gelegd wordt!

Review door Els op 2020-06-17
Scoremotivatie
Supervriendelijke mensen, toffe personen, altijd bereid net dat ietsje meer te doen voor hun klanten, goede, vlotte bediening.

Review door Ronny op 2020-05-21
Scoremotivatie
Aangename bediening, vriendelijke mensen, steeds ten dienste van de klanten.

Review door Heike op 2020-05-21
Scoremotivatie
altijd klaar om te helpen en uitleg te geven en heel vriendelijk

Review door Nico op 2020-05-16
Scoremotivatie
Ga graag bij Sonja en Lieven om tuinartikelen te kopen !Vriendelijk onthaal !Hebben veel in hun winkel te koop en zijn behulpzaam als u iets wil weten !

Review door Herman op 2020-05-11
Scoremotivatie
De eerste keer dat ik hier langs kwam maar zeker niet de laatste keer. Heel behulpzaam en vriendelijk. Ook een breed assortiment aan allerlei producten.

Review door Cayetano op 2020-04-16
Scoremotivatie
Heel vriendelijk en met de glimlach bediend. Steeds goed advies

Review door Julie op 2020-04-16
Scoremotivatie
Altijd behulpzaam en zeer vriendelijke uitbaters. Een uitstekende service, snelle levering en een goede kwaliteit van de aangeboden handelswaren.

Review door op 2020-03-16
Scoremotivatie
vriendelijke bediening , als ik iets niet vindt of raad nodig heb staat Sonja altijd klaar. Een groot gamma aan DCM producten met een correcte prijzen, ook in de bakhoek vindt ik het nodige.

Review door op 2020-03-11
Scoremotivatie
Snelle service, vriendelijke bediening! Groot aanbod in stock.

Review door Mia op 2020-03-09
Heb je een review gegeven en staat die er niet bij? Hier zijn enkele mogelijke oorzaken.
  • Je hebt je e-mailadres nog niet bevestigd. Klik hier om je verificatie opnieuw te doen
  • Je review was niet uniek. Als iemand al eens "Goed bezig!" of "Vriendelijk" als review gegeven heeft dan tonen we een duplicaat hiervan niet. Dit om spamming op de reviewpagina's te vermijden. Best is dat je een meer uitgebreide en unieke motivatie geeft. De score die je geeft wordt wel meegerekend voor de berekening van de klantvriendelijkheid van die kmo en de award Vriendelijkste Handelaar van de gemeente, ook al is dus je review niet zichtbaar door duplicatie.
  • Bij imagoschadelijke reviews zal de handelaar ervoor kunnen kiezen een review te verbergen. De negatieve review blijft wel altijd bestaan. Wat de handelaar niet kan is de score die de reviewer gegeven heeft laten verdwijnen. Alle scores, positief of negatief, zichtbaar of onzichtbaar worden meegerekend in de berekeningen voor de Vriendelijkste Handelaar.