Van Bets Living
- Marc Van Bets
-
Grote Vreunte 47
3473 Kortenaken (Waanrode) - marcvanbets71@gmail.com
-
https://vanbetsliving.be/
-
Openingsuren
| Ma 04/05 | 05:00 - 13:0016:00 - 18:00 |
| Di 05/05 | 05:00 - 13:0016:00 - 18:00 |
| Wo 06/05 | 05:00 - 13:00 |
| Do 07/05 | 05:00 - 13:0016:00 - 18:00 |
| Vr 08/05 | 05:00 - 13:0016:00 - 18:00 |
| Za 09/05 | 07:00 - 13:00 |
| Zo 10/05 | GeslotenGesloten |
Info
Van Bets Living in Kortenaken: de ultieme plek voor een snelle hap of uitgebreid ontbijt
Zin in een lekker belegd broodje, een verse salade of een heerlijk ontbijtje? Bij Van Bets Living in Waanrode vind je het allemaal. Sinds 2015 is deze gezellige zaak aan de Grote Vreunte 47 een plek waar mensen samenkomen voor zowel een snelle lunch als een uitgebreid ontbijt. Ontdek wat deze sfeervolle zaak allemaal te bieden heeft.
Bij Van Bets Living weten ze wat lekker is. Of je nu langskomt voor een eenvoudig broodje of zin hebt in iets speciaals, hier vind je altijd iets dat je doet watertanden.
Bij Van Bets Living weten ze wat lekker is. Of je nu langskomt voor een eenvoudig broodje of zin hebt in iets speciaals, hier vind je altijd iets dat je doet watertanden.
Klassieke en luxebroodjes
Van klassiekers als eiersalade, tonijnsalade en martino tot luxespecialiteiten: hier maak je altijd de juiste keuze. Probeer zeker eens de ‘brie extra’ met parmaham, honing, noten en rozijnen, of ga voor de huisspecialiteit 'Vanbetske' met kaas, ham, spek en aardappelsalade. Liever iets warms? Het broodje met pitavlees, met knapperige kippenreepjes en de sappige fishburger zijn echte aanraders.
Wraps en croques
Even zin in iets luchtigers? Kies dan voor een wrap met gerookte zalm en kruidenkaas of parmaham met pesto. Ook de croques zijn hier een hit. Je kan kiezen voor de klassieke croque-monsieur tot de rijkelijk belegde croque-deluxe.
Salades en warme maaltijden
De verse salades zijn een feest voor wie gezond en lekker wil lunchen. De salade met kip en ananas is een favoriet, maar ook de salade met gerookte zalm of met tonijnsalade en perzik doen het hart van menig liefhebber sneller kloppen. En voor de grote trek serveren ze heerlijke pasta's: spaghetti, macaroni en lasagne zoals ze hoort te zijn.
Seizoensgebonden ontbijtjes
Start je dag goed met een van de verse ontbijtopties. Je haalt een ontbijtje af en geniet thuis van al dat lekkers. Een perfect cadeau voor iemand anders of gewoon om jezelf eens te verwennen. Bestel wel voor 11 uur, dan staat alles voor je klaar.
Afhaalopties en service met een glimlach
Weinig tijd? Alles kan ook afgehaald worden. Van vers belegde broodjes tot dampende pasta's: het wordt met zorg voor je klaargemaakt. Geef je bestelling door voor 11 uur (behalve op zon- en feestdagen) en ze zorgen dat het op tijd klaar staat. Het is vooral de warme ontvangst die Van Bets Living zo bijzonder maakt. Marc Van Bets verwelkomt je altijd met een vriendelijk woord en een glimlach, of je nu snel iets komt afhalen of rustig blijft zitten.
Een plek voor iedereen
Van Bets Living is meer dan broodjes alleen. Je vindt er ook lekkere snacks zoals worstenbroodjes en (bicky)burgers, verfrissende drankjes, snoep, fijne charcuterie en zelfs wijnen. Je vindt Van Bets Living makkelijk aan de Grote Vreunte 47 in Waanrode, Kortenaken. Parkeren is geen probleem en binnen staat het team klaar om je te helpen. Meer weten of meteen bestellen? Neem een kijkje op www.vanbetsliving.be.
