Openingsuren

De openingsuren kunnen afwijken door:
Hemelvaart op 14/05
Maandag 18/05 Gesloten
Dinsdag 19/05 13:00 - 20:00
Woensdag 20/05 09:00 - 17:30
Donderdag 14/05 09:00 - 17:30
Vrijdag 15/05 09:00 - 17:30
Zaterdag 16/05 10:00 - 17:00
Zondag 17/05 Gesloten

Info

Welkom bij speciaalzaak in lingerie, Corsetterie en badmode: Marie-Thérèse

Marie-Thérèse is al 55 jaar een gevestigde waarde in de lingeriewereld. Ze zijn gespecialiseerd in alle maten die op de markt te vinden zijn, zowel voor lingerie als badmode. Door de jarenlange ervaring krijg je een perfecte styling aangeboden. Het hele jaar door volgt lingeriezaak Marie-Therese de modetrends voor zowel lingerie als badmode op de voet. Wat Marie-Therese ook zo uniek maakt, is het ganse aanbod in klassieke corsetterie. Het zeer ervaren professionele team staat voor je klaar.
 

BH'S

In het assortiment bh's gaan de cupmaten bij Marie-Thérèse van A tot en met N en er zijn zo een honderdveertig omtrekmaten. Je hebt keuze uit merken van o.a. Aubade,  Empreinte,  Chantelle, PrimaDonna, Twist en Marie Jo. 
 

Body's, bh's voor zwangere vrouwen

Body's geven je een mooi vrouwelijk silhouet, zijn modieus en zitten aangenaam onder je kledij. Bij Marie-Thérèse in Lille vind je een uitgebreid assortiment aan body's. Zwangere vrouwen en jonge moeders kunnen aangepaste bh's vinden onder de merknaam Anita Maternity. 
 

Badmode

Bij Marie-Thérèse wordt de badmode op de voet gevolgd en elk zomerseizoen zijn er nieuwe modellen beschikbaar. De maten gaan van 36 tot 60 en de cups gaan van A tot J. De maten gelden zowel voor bikini's als voor badpakken. PrimaDonna Swim heeft zich gespecialiseerd in figuur corrigerende badpakken tot maat 54. 
 

Sportbeha's en borstvoedingbeha's

Naast de beugelbeha's en de gewone beha's heb je bij Marie-Thérèse ook een uitgebreid gamma aan sportbeha's en borstvoedingbeha's. Je kan bij Marie-Thérèse ook perfect online shoppen. Het enige wat je hoeft te doen is klikken op volgende link: https://marie-therese.lingeriestyling.com/nl-be. Ga langs bij Marie-Thérèse en zij helpen je graag verder met het vinden van de juiste lingerie of badmode op jouw maat.


Prothese beha en badmode op maat voor extra comfort

Ben je op zoek naar lingerie of badmode waarin je je echt comfortabel en zelfzeker voelt na een borstoperatie? Dan kan je rekenen op een persoonlijke aanpak waarbij maatwerk centraal staat. Voor prothese beha’s wordt er samengewerkt met een erkende bandagist die op afspraak langskomt in de winkel. Zo krijg je professioneel advies en wordt er samen gekeken welke oplossing het best bij jouw lichaam en wensen past. De beha’s worden zorgvuldig aangemeten en zijn voorzien van een speciaal zakje waarin de borstprothese veilig en onzichtbaar gedragen kan worden.


Ook voor badmode zijn er aangepaste oplossingen beschikbaar. Je vindt er een mooie collectie badpakken en bikini’s die speciaal ontworpen zijn voor het dragen van een prothese, zodat je ook aan het zwembad of op vakantie zorgeloos kan genieten.

Daarnaast is er een extra troef dankzij de eigen retoucheuse. Zij kan in veel gevallen een prothesezakje op maat verwerken in een model uit de gewone collectie. Op die manier heb je nog meer keuze en kan je jouw favoriete stuk laten aanpassen naar jouw noden. Alles draait rond comfort, pasvorm en discretie, zodat jij je goed voelt in wat je draagt, elke dag opnieuw.



U vindt ons ook in de Woeringenstraat 12A in Nijlen.
Daar zijn wij open op afspraak en op dinsdag tussen 10 en 17u. Donderdag tussen 13 en 20u, vrijdg tss 10u en 17u en zaterdag tussen 10u en 17u

Reviews door klanten van Lingerie Marie-Thérèse

5 Ellen op 2026-05-13 om 17:39:47
Erg vriendelijke en behulpzame verkoopsters met een eerlijke mening!
5 Annabel op 2026-05-12 om 08:44:08
Geweldige service! Een heel ruim aanbod. En super vriendelijk.
5 Ann op 2026-05-09 om 14:14:53
Heel vriendelijk, behulpzaam en uitgebreide mooie collectie
5 Greet op 2026-05-08 om 13:08:49
Fijne ervaring. Veel keuze ook al heb je geen topmodel Zeer vriendelijk
5 Marina op 2026-05-07 om 18:13:50
Steeds vriendelijk personeel en goed advies mooie collectie
5 Christel op 2026-05-07 om 17:55:09
Bij Marie - Thérèse is het altijd fijn winkelen. Super vriendelijk personeel en heel discreet.
5 Micheline op 2026-05-07 om 17:13:33
Goed advies gekregen om iets mooi en draagbaar te kiezen ! Dankjewel 🙏🏽

Ligging en routebeschrijving