Ontdek de reviews van klanten van Schoenmaker Bij den Dirk in Kapelle-op-den-bos.

Klik hier om zelf een review te schrijven

Scoremotivatie
Dirk is een mens van de gemeente, iedereen kent hem en hij kent iedereen! Iedereen is er ook steeds welgekomen en zal ook steeds met hetzelfde respect behandeld worden! En dat op een vakbekwame wijze.

Tips voor de handelaar
Geef de klanten nog meer zicht op de mogelijkheden die je als hersteller te bieden hebt.

Over de ontvangst
Voor zo\'n ontvangst zou je gewoon even de winkel binnenstappen al was het maar om even een praatje te maken.

Over het interieur
Misschien hier en daar wat verandering brengen maar waar? Iemand zal wel zeggen dit moet daar of dat moet zo maar waar ben je dan op de lange duur mee bezig?

Over product/dienst
Dit is gewoon kwaliteit en \"klasse\" zoals elke klant het wenst.

Over de service
Ik zou niet weten waar ik anders naartoe zou moeten gaan om zo geholpen te worden

Over de verkoper
Dirk is verkoper en vertegenwoordiger en alles wat daarbij komt kijken. Voor mij is het goed zoals het is , ik hoe niet meer.

Review door Luk op 2017-03-10
Scoremotivatie
Hier in de gemeente voelt een klant zich nog steeds welgekomen in hun winkel!!!!!! Met alle respect voor de grote winkel-centra maar hier word je dikwijls nog persoonlijk bediend.

Tips voor de handelaar
Blijf gewoon zoals nu je eigen zichzelf, en dat blijkt op het eerste gezicht niet echt gemakkelijk .

Over de ontvangst
Iedereen kent in een kleine gemeente iedereen en dat is een niet te versmaden gegeven.

Over het interieur
De wikels die hier zijn zijn hier dan ook al langer, dus sommige zijn ver aan een opwardering toe.

Over product/dienst
Meestal zijn de producten vers tot zeer vers (dagvers) omdat de producten zeer snel verkocht zijn.

Over de verkoper
Het kan altijd beter maar wat verwacht je dan??????

Review door Marleen op 2017-03-09
Scoremotivatie
Wat je er ook vraagt, wanneer hij kan zal hij je wensen volbrengen! Daar kan je blindelings op vertrouwen!

Tips voor de handelaar
Misschien een tasje koffie aanbieden........

Over de service
Ook al lijkt het voor een leek onmogelijk te herstellen, Dirk zal toch proberen om een oplossing te vinden

Over de verkoper
Dirk zelf, die man weet waar hij het over heeft wanneer hij tegen je begint te praten over schoenen en aanverwante dingen!

Review door Marleen op 2017-03-09
Scoremotivatie
Bij den Dirk wordt je altijd geholpen met een lach...

Review door Marc op 2017-01-13
Scoremotivatie
vriendelijk, geduldig, hulpvaardig, goei dienstverlening

Review door op 2017-01-12
Scoremotivatie
Goede afwerking , kent zijn stiel heel goed , steeds klantvriendelijk !

Tips voor de handelaar
Doe zo voort !!!

Review door op 2017-01-12
Scoremotivatie
Iedereen welkom, goede uitleg , aangenaam om in die winkel te zijn

Tips voor de handelaar
Goed bezig , goede afwerking van gevraagde diensten , ik kom zeker nog langs

Review door Mariette op 2017-01-12
Scoremotivatie
Gedienstig,correct,respecteerd de afgesproken datum en de herstelling is vakkundig

Tips voor de handelaar
Zo verder doen!!!

Review door Roland op 2017-01-09
Scoremotivatie
Altijd welkom en steeds een vriendelijke afhandeling.

Tips voor de handelaar
Alles kan beter... Maar wat kan jij nog verbeteren ?!!!

Review door Jan op 2017-01-07
Scoremotivatie
vriendelijke handelaar, correct en behulpzaam en zeer vriendelijk

Tips voor de handelaar
geen tips nodig goed bezig

Review door Martine op 2017-01-07
Heb je een review gegeven en staat die er niet bij? Hier zijn enkele mogelijke oorzaken.
  • Je hebt je e-mailadres nog niet bevestigd. Klik hier om je verificatie opnieuw te doen
  • Je review was niet uniek. Als iemand al eens "Goed bezig!" of "Vriendelijk" als review gegeven heeft dan tonen we een duplicaat hiervan niet. Dit om spamming op de reviewpagina's te vermijden. Best is dat je een meer uitgebreide en unieke motivatie geeft. De score die je geeft wordt wel meegerekend voor de berekening van de klantvriendelijkheid van die kmo en de award Vriendelijkste Handelaar van de gemeente, ook al is dus je review niet zichtbaar door duplicatie.
  • Bij imagoschadelijke reviews zal de handelaar ervoor kunnen kiezen een review te verbergen. De negatieve review blijft wel altijd bestaan. Wat de handelaar niet kan is de score die de reviewer gegeven heeft laten verdwijnen. Alle scores, positief of negatief, zichtbaar of onzichtbaar worden meegerekend in de berekeningen voor de Vriendelijkste Handelaar.