Kranten- en boekhandel in Leuven
Op zoek naar kranten- en boekhandel in Leuven en omgeving? Op Handelsgids vind je 3 zaken, telkens met adres, openingsuren en contactgegevens. 2 van deze zaken werden door klanten beoordeeld, goed voor 246 reviews en een gemiddelde vriendelijkheidsscore van 4,9 op 5. Best beoordeeld is Dagbladhandel Benny Janssens met 4,9/5. 1 zaak is ook op zondag open.
Sta je er niet bij?
Meld je dan gratis aan
Veelgestelde vragen over kranten- en boekhandel in Leuven
Waar vind ik kranten- en boekhandel in Leuven?
Op Handelsgids staan momenteel 3 zaken onder kranten- en boekhandel in Leuven, inclusief zaken uit de buurt zoals Herent.
Waar vind ik de best beoordeelde kranten- en boekhandel in Leuven?
Volgens de vriendelijkheidsscore van Handelsgids-bezoekers: Dagbladhandel Benny Janssens (4,9/5 op basis van 242 reviews), De Bond (4,8/5 op basis van 4 reviews).
Waar kan ik op zondag terecht voor kranten- en boekhandel in Leuven?
Op zondag kan je terecht bij De Bond. Kijk op de pagina van de zaak voor de exacte uren en uitzonderingen.
Meer over Kranten- en boekhandel in Leuven
In de krantenwinkel kan je buiten voor je krant ook terecht voor weekbladen, specialistische maandbladen en boeken die pas uit zijn of populair zijn.
Bij de krantenwinkel kan je verder kleine inkopen doen zoals een blikje frisdrank, sigaretten, snoep, kauwgom en andere kleine snacks.














